Галузі права

  • Цивільні справи

    Сфера цивільних справ досить велика. Вона складається з багатьох видів майнових і немайнових правовідносин. Їїучасниками можуть бути, як фізичні особи, так і юридичні. Щодня люди або організації вступають у правовідносини, й також часто на цьому ґрунті трапляються конфлікти. У випадку порушення, невизнання або заперечування прав і інтересів у рамках цивільного процесу необхідно без зайвих зволікань звернутися до досвідченого адвоката. Чим раніше вискористаєтеся юридичною допомогою, тим простіше й швидше буде вирішена ваша суперечка. На ранніх стадіях конфлікт може врегулюватися шляхом переговорів, що дозволить заощадити гроші та час. Проте, якщо вам буде потрібно звернутися до суду для вирішення вашої проблеми, кваліфікований адвокат по цивільним справам, також, допоможе вам із цим. Надійний захист від провіднихс пеціалістів нашої компанії забезпечить вам виграш у ході розгляду вашої справи. Правовідносин у сфері цивільного права доситьбагато, і кожний випадок має свої індивідуальні особливості. Через це дуже важко скласти конкретний перелік послуг адвоката. Адже найчастіше клієнтам потрібні зовсім різні речі. Тому, якщо вам знадобився адвокат по цивільному праву у Кривому Розі або будь-якому іншому місті України (в інших областях ми надаємо консультації дистанційно), просто зверніться в нашу компанію, й ми складемо для вас оптимальний пакет послуг. Наші юристи допоможуть вирішити конфлікт будь-якої складності максимально оперативно й при мінімальній вашій участі. Вам досить лише надати матеріали по справі, решту вони візьмуть на себе. Якісна юридична допомога потрібна на всіх етапах вирішення цивільних суперечок, тому довірте вирішення проблем професіоналам!
  • Адміністративне право

    Галузь адміністративного права охоплює правовідносини, що виникають між фізичною особою та органом виконавчої влади. Найбільш часто зустрічаються спори громадян з співробітниками ДАІ через порушення Правил дорожнього руху, а також адміністративні спори, що стосуються митного права і підприємницької діяльності. Для захисту інтересів громадян у зазначених спорах і необхідні послуги адвокатів з адміністративних справ. Адміністративні спори — це спори, що виникають між державними органами з одного боку і юридичними або фізичними особами з іншої сторони і регулюються адміністративно правовими нормами. Правосуддя по адміністративних справах здійснюється адміністративними судами. Юрисдикція адміністративних судів поширюється на всі публічно-правові спори Юристи нашої компанії в адміністративних справах проконсультують, роз'яснять норми чинного законодавства стосовно предмета спору, а при необхідності будуть захищати Ваші інтереси в судовому порядку. Юридична допомога адвоката з адміністративних справ полягає у скасуванні постанови та зняття з клієнта звинувачень. Судова практика по даній категорії справ вельми невтішна, адже фізичні особи, яких звинувачують у правопорушеннях, намагаються самостійно вирішити проблему, хоча в цьому випадку краще довірити справу кваліфікованим юристам. Крім того, посадові особи при складанні протоколів про адміністративні правопорушення допускають значні порушення. Такі протоколи потрібно скасовувати, бо вони незаконні. Наші спеціалісти з адміністративних справ допоможуть в захисті Ваших інтересів на будь-якому етапі судового процесу і стадії справи в процесі адміністративного правопорушення.
  • Господарські спори

    Господарські спори — це категорія спорів, які виникають при виконанні господарських договорів. Сторонами таких договорів можуть бути і фізичні, і юридичні особи. Якщо Ви не хочете стати учасником господарських спорів, краще звернутися до юриста, який допоможе кваліфіковано і у відповідність до чинного законодавства скласти і оформити договір, а також зможе дати правову оцінку.Інакше, при некоректності договору, у сторін можуть виникнути претензії один до одного в процесі ведення спільної діяльності. У більшості випадків, суперечки стосуються захисту прав власності та стягнення заборгованості за договорами. Кваліфікований адвокат Морозов Вадим Юрійович надасть Вам юридичну допомогу незалежно від предмета господарського спору. Якісне представництво в суді в господарському спорі, як правило, стає вирішальним фактором для прийняття судового рішення саме на Вашу користь, власне, тому так важливо звертатися за наданням цих послуг до професіоналів високого рівня.

Популярные видео - Как поставить ларек

Популярные видео - 130 статья КУПАП, нетрезвый водитель, какой штраф

Заказать услугу по скидке 20%

До конца акции осталось:

Тут будет счетчик

Юристов онлайн: 3

Заказ услуги