Послуги

Юридична компанія "Human Rights" (англ. Права людини) надає комплексну правову допомогу від первинної консультації до представництва інтересів в судових органах всіх інстанціій, сприяє у вирішенні юридичних питань на всіх стадіях процесу до поновлення або захисту ваших прав.

  • Головна
  • Послуги
  • Спори з договору Лізингу

Спори з договору Лізингу

Останнім часом набула поширення реклама отримання автомобілів та сільгосптехніки у лізинг. Такі послуги надаються різними лізинговими компаніями. Однак, є значна кількість лізингових компаній яка негативно згадується на юридичних форумах, форумах клієнтів лізингових компаній та у зверненнях за правовою допомогою.

Найчастіше згадують: ТОВ «Лізингова компанія «Ваш Авто», ТОВ «ЛК «Автофінанс», ТОВ «Евролізинг», Фаворит, ТОВ «Авто Просто» та багато інших.

Окрім договору Лізингу, на ринку продажу автомобілів та іншої техніки з’явилися також "Послуги з адміністрування фінансових коштів для придбання товарів (автомобілів) у групах". Суть цього виду фінансової діяльності полягає у тому, що компанія збирає декілька осіб, які бажають придбати автомобіль (від 10 до 300 осіб, залежно від компанії) та збирають з них кошти у вигляді регулярних авансових внесків. На отриманні кошти придбається автомобіль, який передається тому з групи, хто буде мати перевагу (наприклад той, хто здійснив більше платежів). А далі, менеджери компаній запевняють людей, що їм передадуть у власність автомобіль вже через місяць-півтора, і що необхідно здійснити «перший платіж». Згодом виявляється, що перший платіж був лише адміністративним, і це по суті сплата за приєднання до такої системи. Передача автомобіля щоразу відтягується, змінюється ціна авто, а відповідно й розмір авансових внесків, і стає зрозуміло, що шанси отримати бажане авто є мінімальними.

Так, люди стверджують, що менеджери лізингових компаній обіцяють передати вибраний транспортний засіб через кілька днів після сплати «завдатку». І тільки після оплати «завдатку» особа отримує текст договору фінансового лізингу з великою кількістю сторінок. Зазвичай оплативши завдаток особа чекає отримання товару і не має ні часу, ні бажання читати умови договору. Не отримавши в обіцяний строк товар особа починає читати умови договору та звертатись до адвокатів. Виявляється, що кошти, сплачені за договором як «завдаток» є так званою «Комісією за організацію договору» або «Адміністративним платежем». Розмір такого платежу становить 10% вартості предмету лізингу. При цьому такий платіж не є частиною вартості товару чи відсотків за договором. В свою чергу для виникнення права на отримання товару слід додатково оплатити «Авансові внески», «комісію за передачу автомобіля» (3-4% вартості товару). В подальшому умовами договору передбачено, що товар передається протягом 2-х – 3-х місяців з моменту сплати «комісії за організацію договору» та «авансового платежу». При цьому, лізингодавець не доставляє техніку, а лише надає можливість її забрати у продавця. У договорі прописано, що місцем передачі товару є салон продавця або інше визначене лізиногодавцем місце. Тобто лише за підписання Акту прийому-передачі лізинговій компанії має бути сплачено ще 3 % вартості товару.

Навіть після сплати вказаних вище платежів техніку доведеться чекати від 120 днів до майже одного року (залежно від умов конкретного договору). Крім того, договорами передбачено право лізингодавця збільшувати ціну товару до його фактичної передачі, про що виставляється рахунок на доплату різниці вартості товару. Після доплати вартості строк передачі товару починається з початку і так до безкінечності.

Єдиний можливий вихід із такої ситуації є звернення до суду з відповідною позовною заявою про визнання договору або окремих його частин недійсними та повернення сплачених коштів.

За час діяльності недобросовісних лізингових компаній вже склалася судова практика з розгляду подібних спорів. Є випадки, коли суди відмовляють у задоволенні вимог невдоволенних клієнтів компаніїї, проте переважна більшість рішень ухвалюється саме на користь споживачів.

Для того, щоб суд ухвалив рішення на Вашу користь, вам просто необхідна кваліфікована юридична допомога від фахівців, які мають необхідні знання та досвід у цій сфері.

Юристи компаніі «Human Rights» допоможуть вам правильно скласти позовну заяву та будуть представляти Ваші інтереси у судах всіх інстанцій, що стане запорукою досягнення необхідного Вам результату – повернення сплачених коштів.

Метки: Торговля, Автоадвокат

Популярные видео - Как поставить ларек

Популярные видео - 130 статья КУПАП, нетрезвый водитель, какой штраф

Заказать услугу по скидке 20%

До конца акции осталось:

Тут будет счетчик

Юристов онлайн: 3

Заказ услуги