Послуги

Юридична компанія "Human Rights" (англ. Права людини) надає комплексну правову допомогу від первинної консультації до представництва інтересів в судових органах всіх інстанціій, сприяє у вирішенні юридичних питань на всіх стадіях процесу до поновлення або захисту ваших прав.

  • Головна
  • Послуги
  • Юридичний супровід (аутсорсинг)

Юридичний супровід (аутсорсинг)

Солідному бізнесу – професійна юридична підтримка!
Довір – це НАМ!

Юридичний супровід передбачає делегування повноважень з діяльності організації на виконання стороннім спеціалістам (так званий аутсорсинг). Термін „аутсорсинг" (з англ. outsourcing) - порівняно новий для вітчизняного бізнесу, але вже звичний для розвинутої міжнародної бізнес спільноти. Аутсорсингова діяльність як нова форма підтримки та ведення бізнесу вже встигла себе зарекомендувати в сучасних умовах для компаній різних організаційно-правових форм та видів діяльності. Скориставшись аутсорсиннговими послугами, Ви можете розраховувати, що робота буде зроблена за Вас на високому кваліфікованому рівні, з дотриманням вимог конфіденційності, пріоритету вимог замовника, чесності, об'єктивності та професійної компетентності. Під юридичним супроводом (обслуговуванням) ми розуміємо не лише власне юридичні, а й інші супутні послуги, які необхідно вчинити в інтересах замовника для вирішення того чи іншого правового питання. Тому в цій категорії послуги надаються комплексно, з врахуванням побажань та особливостей ситуації замовника, виходячи із обсягу робіт та завдань.
Окрім складання юридичних документів українською мовою, наші спеціалісти також надають послуги з :

  • Підготовки юридичних документів англійською або іншими мовами;
  • Переклад юридичних документів і текстів з юридичною термінологією з англійської на російську та українську мови, а також з української і російської мов на англійську;
  • Послуги перекладу під час переговорів

Популярные видео - Как поставить ларек

Популярные видео - 130 статья КУПАП, нетрезвый водитель, какой штраф

Заказать услугу по скидке 20%

До конца акции осталось:

Тут будет счетчик

Юристов онлайн: 3

Заказ услуги