Послуги

Юридична компанія "Human Rights" (англ. Права людини) надає комплексну правову допомогу від первинної консультації до представництва інтересів в судових органах всіх інстанціій, сприяє у вирішенні юридичних питань на всіх стадіях процесу до поновлення або захисту ваших прав.

Спори з банками

Протистояти самотужки такої великої фінансової структурі, як банк, майже безглуздо. Це пов'язано з тим, що кредитні організації містять у своєму штаті цілі юридичні відділи, які займаються процесом видачі та погашення кредитів. Зрозуміло, що і кредитні суперечки в судах представляють юридично підковані представники банків. Але це не означає, що суперечки з банками апріорі програшні. У багатьох ситуаціях клієнту вдається відстояти свою правоту і виграти суд з банком. Це відбувається як завдяки грамотної юридичної підтримки позичальника, та представництва його інтересів в суді.

Так, наприклад, банк має право на отримання окремої винагороди (комісії) поряд із відсотками за користування кредитом тільки в тому випадку, якщо ця винагорода надається у вигляді самостійної послуги клієнту банку. В інших випадках суд повинен оцінювати, чи можуть зазначені комісії бути віднесені до плати за користування кредитом або ні. При цьому, вирішуючи кредитний спір про стягнення з позичальника належних відсотків за користування кредитом, суд враховує фактичні й юридичні обставини допущених порушень.

В останні роки судова практика щодо збільшення банком процентної ставки в односторонньому порядку отримала однозначну оцінку ВГСУ в Постанові від 24.11.2014 р. (далі за текстом – Постанова).
Так, п. 2.7 ч. 2 Постанови зазначено, що статтею 1056 Цивільного кодексу України банку забороняється збільшувати розмір фіксованої процентної ставки за кредитним договором (або встановлений кредитним договором порядок сплати змінюваної процентної ставки) за відсутності згоди на це позичальника.

Окрім зазначених, існують й інші причини кредитних спорів з банками:

- оскарження умов кредитних договорів;
- незаконне оформлення кредиту за документами клієнта;
- вирішення питань заставного майна, його втрати, заміни тощо;
- самовільне підвищення процентної ставки банку;
- неправильне нарахування відсотків і комісій за кредитом;
- стягнення заборгованості з позичальника за позовом банку;
- ухилення позичальника від сплати боргу та співпраці з представниками банку з проблемної заборгованості;
- незаконна передача кредитної справи колекторам, які намагаються вилучити майно у позасудовому порядку або здійснюють інші протиправні дії.

Тому для отримання бажаного результату необхідно заручитися підтримкою кваліфікованих юристів. Спеціалаісти нашої компанії нададуть Вам комплексну правову допомогу та будуть сприяти отриманню бажаного результату.

Метки: Помощь юриста, Банки, Кредиты

Популярные видео - Как поставить ларек

Популярные видео - 130 статья КУПАП, нетрезвый водитель, какой штраф

Заказать услугу по скидке 20%

До конца акции осталось:

Тут будет счетчик

Юристов онлайн: 3

Заказ услуги