Аутсорсинг - абонентське юридичне обслуговування

Фото та контакти Вадима Морозова - керівника юридичної компанії Human Rights

До уваги підприємців - 4 пакети абонентського юридичного обслуговування!

Юридична компанія «HumanRights» Кривий Ріг є офіційним представником юридичної корпорації «HumanRightsGroup» в Україні. «HumanRightsGroup» - це лідер світового рівня з міжнародним досвідом у сфері захисту прав людини, представництва інтересів підприємців на європейському ринку. Основним напрямком компанії є підтримка бізнесу, забезпечення його прозорості, підвищення ефективності, та захист інтересів підприємців. Малий та середній бізнес – є основою суспільства в будь-якій правовій державі, адже розвиток та зростання добробуту населення є основною метою існування демократичної країни.

Задоволення потреб населення, продаж товарів та надання якісних послуг – основна мета підприємців. Наша мета – забезпечити юридичний супровід Вашого бізнесу, мінімізувати ризики, пов’язані з підприємницькою діяльністю та відстоювати Ваші інтереси перед державними та контролюючими органами. Обираючи компанію «HumanRights» Кривий Ріг Ви отримуєте якісну підтримку фахівців з міжнародним досвідом, що стане запорукою ефективності, безпечності та прозорості Вашого бізнесу.

Для Вашої уваги пропонуємо 4 пакети абонементного юридичного обслуговування (нижче в додатку).

Ціни Вас приємно здивують:
Вартість послуг складає від 500 до 2000 грн.

Відмінність нашої компанії полягає у тому, що ви сплачуєте лише за фактично виконані послуги. 
Кожен місяць Ви отримуєте акт приймання-передачі виконаних робіт у вигляді звіту.

Політика нашої компанії направлена на якість юридичної послуги - кожен юрист приймає на обслуговування не більше 3 підприємств! Тому договір на обслуговування необхідно укладати попередньо узгодивши тарифний пакет та заздалегідь.

УВАГА!
Акційна пропозиція!

Ви маєте можливість отримати безкоштовне абонентське обслуговування за пакетом BASIC протягом одного місяця! Скористайся послугами юридичної компанії «HumanRights» та відчуй переваги якісного юридичного обслуговування Вашого бізнесу.

ПЕРЕВАГИ абонентського обслуговування:

1. Ви отримуєте цілу команду кваліфікованих юристів в різних галузях права за ціною, значно меншою, ніж один штатний юрист. А якщо підрахувати витрати на лікарняні, відпустки, декретні витрати, то перевага стає більш очевидною;
2. Навіть, якщо у Вас є юрист у штаті, він не може спеціалізуватися у всіх галузях права, а обравши пакет обслуговування BASIC, ви додатково зможете отримати онлайн-консультацію та миттєву юридичну допомогу у тих відносинах, з якими не може справитись Ваш фахівець. І це за ціною, меншою, ніж частина премії одного працівника!
3. Заздалегідь отримана якісна порада фахівців є запорукою вирішення проблеми на початкової стадії, і запобігання неприємних, складних ситуацій, вирішення яких у подальшому можуть обійтися значно дорожче;
4. Вам не потрібно витрачати свій час на пошук спеціаліста у складній ситуації. Укладаючи договір обслуговування, Ви отримуєте запоруку Вашого спокою.

Чому необхідне абонентське юридичне обслуговування?

На певному етапі розвитку перед підприємцем постає проблема правового супроводу бізнесу. Дехто намагається делегувати функції юриста головному бухгалтеру, секретарю або іншим працівникам. І це спрацьовує, якщо йдеться про вирішення питань, які не потребують глибоких юридичних знань (написати лист контрагенту, отримати виписку або витяг і т.д.). Яким би досвідченим не був головний бухгалтер або інший працівник, юриста він не замінить. Таким чином, можна і без юриста, але і без гарантій та успіху.

В умовах мінливості вітчизняного законодавства та нестабільності економічного середовища, обґрунтованим стає питання про абонентське юридичне обслуговування, яке дає підприємству право самостійно визначати обсяг і вартість необхідних йому юридичних послуг.

Аутсорсинг юридичних послуг (англ. оutsourcing - зовнішнє джерело) - передача організацією певних виробничих функцій на обслуговування іншій компанії, що спеціалізується у відповідній області.

Звертаючись до юридичної компанії «Human Rights» Ви маєте змогу обрати один із 4 пакетів абонентського обслуговування. Для кожного підприємства ми знаходимо індивідуальний підхід з найбільш вигідними для Вас умовами.

 

4 пакети
абонентського юридичного обслуговування:

Зображення - 4 пакети абонентського юридичного обслуговування Human Rights


В пакетах абонентського обслуговування передбачені загальні юридичні послуги.
При купівлі будь-якого пакету обслуговування з Вами обговорюються всі деталі та перелік додаткових послуг, які потрібні саме Вам.УВАГА! Акційна пропозиція!

Ви маєте можливість отримати безкоштовне абонентське обслуговування за пакетом
BASIC протягом одного місяця!
Скористайся послугами юридичної компанії «
Human Rights» та відчуй переваги якісного юридичного обслуговування Вашого бізнесу.

Ми на зв'язку 24/7, телефонуйте, ми допоможемо захистити ваш бізнес.
Перебуваєте за кордоном?

Телефонуйте +380984326402
ВайберТелеграм, Ватсап

 Підписуйся на наш telegram-канал  Иконка телеграм-бота Human Rights - подписывайтесь на наш канал!   залишайся на зв'язку з адвокатом!

Читати ще статті на цю тему:
Аутсорсинг. Абонентское юридическое (адвокатское) обслуживание
Місяць безкоштовного абонентського юридичного обслуговування - Акційна пропозиція!
Юридичний супровід (аутсорсинг)
Юридическая франшиза Human Rights
Послуги для юридичних осіб

Метки: Стоимость услуг адвоката, Помощь юриста, Бизнес

Популярные видео - Как поставить ларек

Популярные видео - 130 статья КУПАП, нетрезвый водитель, какой штраф

Заказать услугу по скидке 20%

До конца акции осталось:

Тут будет счетчик

Юристов онлайн: 3

Заказ услуги