Стаття 130 КУпАП

Фото - Штраф за керування автомобілем у стані алкогольного сп'яніння становить 10 200 грн.

Оскарження протоколу та постанови про притягнення до відповідальності за ст. 130 КУпАП (водіння у стані сп'яніння):

У Кодексі України про Адміністративні Правопорушення (КУпАП), з 2016 року до 16.03.2021 року штраф за керування автомобілем у стані алкогольного сп'яніння або відмова від огляду становила 10 200 грн та позбавлення прав водія строком на 1 рік.
За повторне правопорушення за цією ж статтею передбачено відповідальність у вигляді штрафу у розмірі 20 400 грн та 3 роки позбавлення прав, а втретє - 10 років позбавлення прав та 40800 грн штраф.

17 березня 2021 року в Україні набрав чинності Закон 2695, яким посилено відповідальність за 130 статтею Купап. У цій статті ми розберемо:

1. 130 стаття - що це?
2. 130 стаття Купап - як оскаржити?
3. Шо робити, якщо справа за 130 статтею пішла до суду?
4. Як поводитися з поліцейськими під час складання протоколу за статтею 130 Купап.
5. Чому нам  варто довіряти?
6. Переглянути дані адвоката Вадима Морозова у реєстрі адвокатів 
7. Ознайомитись із договором на супровід справи за 130 статтею
8. Які ціни на супровід справи за ст.130 і Як відбувається оплатаВідповідно до змін, у  Кодексі України про Адміністративні Правопорушення (КУпАП), з 2016 року до 16.03.2021 року штраф за керування автомобілем у стані алкогольного сп'яніння або відмова від огляду становила 10 200 грн та позбавлення прав водія строком на 1 рік. За повторне правопорушення за цією ж статтею передбачено відповідальність у вигляді штрафу у розмірі 20 400 грн та 3 роки позбавлення прав, а втретє - 10 років позбавлення прав та 40800 грн штраф.

З 17.03.2021  року штраф за ч.1 ст. 130 Купап становить 17000 грн та рік позбавлення прав, повторно протягом року у період дії рішення суду - ч. 2 ст. 130 - 34000 грн штраф та позбавлення прав на 3 роки з вилученням авто або без такого, або арешт на 10 діб з позбавленням прав на 3 роки, ч. 3 ст. 130 Купап - штраф 51000 грн та позбавлення прав на 10 років з конфіскацією транспортного засобу, який знаходиться у водія лише на праві власності або арешт на 15 діб з позбавленням прав на 10 років та конфіскацією авто.

Дивіться відео Вадима Морозова з приводу нововведень за ст. 130 КУоАП:
На нашому каналі Youtube >>   ст. 130 КУпАП
На Першому міському каналі >>  130 стаття Купап


ВАЖЛИВО!
Змінено термін притягнення до відповідальності
за 130 статтею Купап.
Раніше термін розгляду справи у суді становив 
3 місяці з моменту зупинки, а тепер 12 місяців.

Сума штрафів є непідйомною для більшості громадян. Водій, який не має можливості сплатити штраф, ризикує втратити і автомобіль. Непоодинокі випадки, коли сума штрафів практично дорівнює вартості автомобіля. Виконавча служба, у такому разі, може накласти арешт на ваше майно та примусово стягнути штраф за рахунок вашого майна чи особистих рахунків. Проте, не завжди співробітники поліції об'єктивно оцінюють стан водія та виписують протокол за ст. 130 Купап, не розібравшись у ситуації. 
У зв'язку з цим резонним стали часті звернення водіїв до адвоката за 130 статтею. Автоадвокат Вадим Морозов рекомендує водіям, яких незаконно намагаються притягнути до адміністративної відповідальності, знати та захищати свої права.

Як оскаржити протокол за ст. 130 Купап?

Як відомо, проблему набагато простіше та ефективніше вирішувати на початковій стадії. Найбільш оптимальним варіантом у такому разі буде звернення до досвідченого фахівця у цій галузі. Автоадвокат Вадим Морозов своєчасно проконсультує та допоможе уникнути подальших проблем.

Автоадвокат за статею 130 Купап -
один із тих фахівців, чий номер має бути у кожного водія
нарівні з номерами екстрених служб,
сервісних центрів та страхових компаній

Телефонуй 0984326402
отримай безкоштовну консультацію адвоката
за 130 статтею Купап
або прийшли фото протоколу на
Вайбер, Телеграм, Ватсап
отримай безкоштовний аналіз шансів на перемогу в суді по поверненню прав

ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

 

Але не завжди проблему вдається вирішити "в зародку". І коли протоколи про адміністративне правопорушення вже складено, рекомендуємо звернути увагу на такі моменти.

1. Зупинили поліцейські – складають протокол

Вас зупинила поліція. Перше, що Ви повинні пам'ятати - це перелік законних причин зупинки траспортного засобу. Передбачені вони ст. 35 Закону України «Про національну поліцію» і є вичерпними.

Якщо ваш автомобіль не оголошений у розшук і Ви не є злочинцем, так само, як і ваші пасажири, то, мабуть, єдиними підставами для вашої зупинки можуть бути:

1) порушення ПДД;
2) явні ознаки несправності вашого транспортного засобу;
3) у вас ненадійно закріплений вантаж;
4) поліцейському потрібно залучити вас як свідка з іншого ДТП;
5) ви порушуєте правила використання світлових та звукових сигналів.

Пам'ятайте, що в момент зупинки поліцейський зобов'язаний назвати її причину і послатися на конкретну норму закону. Якщо зі зупинкою транспортного засобу все законно, і ви все ж таки порушили правил дорожнього руху або, наприклад, автомобіль ваш був несправний, слідуємо далі - інспектор поліції зобов'язаний представитися і назвати вам своє звання та повні анкетні дані.

Далі, якщо поліцейський запідозрив, що ви перебуваєте в стані алкогольного або іншого сп'яніння (явний запах спиртного, порушена координація рухів, тремтіння рук, звужені або розширені зіниці тощо) – за законом він має запропонувати вам пройти тест на «Драгері», так званому «алкотестері», або запропонувати проїхати до найближчої лікарні для здачі аналізів. Варто пам'ятати, що водій має право не погодитись зі свідченнями алкотестера і не підписувати Чек Драгера з результатами і в протоколі, і в акті огляду обов'язково висловити свою незгоду. У суді це буде плюсом для вас.

Фото - Перевірка на алкотестері за статтею 130 Купап

Гранично допустимим вмістом алкоголю У КРОВІ,
А НЕ ВИ ВИДИХАЄМОМУ ПОВІТРІ водія
вважається 0,2 проміле!

Згідно Інструкції про порядок виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння, або перебування під дією лікарських засобів, що знижують рівень уваги та швидкість реакції, затвердженої наказом МВС 09.11.2015  Поліцейський спочатку пропонує вам пройти тест на вміст алкоголю за допомогою згаданого пристрою - алкотестера.

При цьому співробітник поліції повинен мати при собі сертифікат відповідності та свідоцтво про повірку робочого стану апарату. Такий тест обов'язково проводиться в присутності 2 свідків, з ними краще відразу встановити лояльний контакт, оскільки з ними ще можна буде зустрітися в суді на ваше клопотання і часто свідчення свідків можуть стати підставою для закриття справи, якщо співробітники поліції порушили вашу процедуру огляду.

Без таких документів або без свідків огляд можна буде визнати недійсним. Якщо ви не бажаєте проходити цей тест або не погоджуєтесь з його результатами – вам зобов'язані запропонувати пройти медичне обстеження у найближчому закладі охорони здоров'я, який має право на його проведення.

Зверніть увагу!!!

Ключове слово тут полягає в тому, що огляд має бути проведений протягом 2 годин з моменту виявлення підстав для його проведення. Сам акт огляду також має відповідати закону (у додатках до Інструкції є типові форми), інакше він може бути визнаний недійсним, а оскільки він є єдиною підставою притягнення вас до відповідальності, то його недійсність тягне за собою визнання відсутності у ваших діях складу правопорушення.

Якщо ви відмовляєтеся від проходження огляду у будь-якому його вигляді – на місці чи в лікарні – така ситуація автоматично дорівнює закону до визнання вами своєї провини.
Ваша відмова вноситься до протоколу, відповідальність за правопорушення все одно настає, якщо не вдасться знайти інших способів оскаржити протокол чи ухвалу суду.
У будь-якому випадку, після відмови потрібно знайти способи отримати висновки лікаря з висновком відсутності ознак сп'яніння.


Автоадвокат Морозов Вадим рекомендує:
у протоколі обов'язково вказувати про те, що ви не згодні проходити тест на алкоголь на місці, але згодні пройти його у медичному закладі.
 

Телефонуй 0984326402
отримай безкоштовну консультацію адвоката
за 130 статтею Купап
або прийшли фото протоколу на
Вайбер, Телеграм, Ватсап

отримай безкоштовний аналіз шансів на перемогу в суді по поверненню прав

ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ!

Зображення - Договір, значок файлу pdf
Бажаєте уважно ознайомитися з договором
на юридичні послуги за 130 статтею?

Завантажити проект договору, 195 кб 

Якщо інспектор поліції розуміє, що ви справді тверезі, то в жодну лікарню вони вас не повезуть, а забажають «щасливої ​​дороги».
Майте на увазі, що акт огляду складається у 2-х примірниках, один із яких залишається у вас. Насправді, трапляються випадки, коли алкоголь у крові не виявлено, але у справі про адміністративне правопорушення «незрозумілим чином» з'являється (щоправда пізніше) інший акт, згідно з яким ви були п'яні.
Якщо ж ви по всіх пунктах не маєте рації і способу не погодитися з цим немає, єдиним варіантом збереження прав водія для вас стане пошук підстав визнання незаконними дій співробітників поліції. Або ж розраховувати на закінчення термінів притягнення вас до відповідальності (12 місяців з моменту зупинки згідно зі змінами Закону 2695 від 17.03.2021 року, раніше це було простіше і лише 3 місяці).

Фото - Поліцейські складають протокол за їзду у стані алкогольного сп'яніння за статтею 130 Купап

Які дії співробітників поліції можуть бути визнані незаконними?

- Перевірка на алкотестері має відбуватися обов'язково у присутності двох свідків. Поліцейський не має права відмовити вам у проханні про залучення своїх свідків проведення огляду (хоча зустрічається це досить часто);
- Сам протокол про адмінправопорушення має бути складений відповідно до закону (обов'язкові до вказівки посаду та анкетні дані складника його поліцейського, дата та точний час складання, ваші пояснення та думка – згоден/не згоден).

Навіть невиразно і кострубато написаний протокол, у якому важко розібрати, наприклад, прізвище співробітника, який його складав, виправлення, закреслення та неточності - можуть стати підставою для припинення провадження у справі та повернення протоколу на доопрацювання.

2. Якщо протоколи вже були складені та направлені до суду

Судовий процес про залучення особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, має свої особливості. На цій стадії можливо і самостійно відстоювати свої права, проте незнання тонкощів адміністративного процесу може звести нанівець усі ваші старання. Найоптимальнішим способом вирішення цієї проблеми є доручити її вирішення Автоадвокату за статтею 130 Купап.

 

Оскаржити штраф та повернути права
за статтею 130 Купап
допоможе автоадвокат Вадим Морозов.

Телефонуй 0984326402
або прийшли фото протоколу на
Вайбер, Телеграм, Ватсап

ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ!

 

Чому слід працювати саме з нами?

1. Ми даємо гарантовану оцінку на отримання результату!

Перед початком роботи ми детально аналізуємо Вашу ситуацію. Рішення про початок судового процесу ухвалюються колегіально, а не одним адвокатом.
Договором про правову допомогу передбачено, що замовник має право не сплачувати залишок суми у разі негативного рішення суду. І ми безоплатно супроводжуємо справу за статтею 130 Купап в апеляції.
Ми є єдиною юридичною компанією в Україні, яка готова працювати на результат! Ми пропонуємо варіант співробітництва з Договору про правову допомогу з можливістю оплати частинами, а також після отримання результату!

2. 90% наших клієнтів звертаються до нас повторно

3. Досвід нашої компанії у сфері захисту прав водіїв складає вже понад 6 років.

4. Ціна на наші послуги для Вас буде однією з найвигідніших пропозицій на ринку юридичних послуг.

Надішли фотокопію протоколу нам на Вайбер, Ватсап або Телеграм +380984326402 та отримай безкоштовну консультацію. Якщо договір з адвокатом буде укладено одразу після консультації – ви отримаєте знижку 20% на послуги.

5. Конфіденційність.

Наш з вами діалог суворо конфіденційний та захищений адвокатською таємницею. На Вас працюватиме ціла команда досвідчених адвокатів.


НАМ ДОВІРЯЮТЬ:

Зображення - Логотипи наших партнерів


Про нас говорять
- Журнал Бізнес в Україні,
- Телеканали Н
овий, 1+1, Журнал Кореспондент
 

За останні 3 роки
ми щорічно потрапляємо у ТОП 10 компаній
за довірою суспільства до нас та
відсотку виграних справ

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Скриншот - відгук про роботу адвокатів HRG - права повернули, штраф платити не треба, дякую!Скриншот - відгук про роботу адвокатів HRG - протокол повернули на доопрацювання, штрафу вже не буде

 

ЩОБ НЕ БУТИ ГОЛОСЛОВНИМИ,
ПРОПОНУЄМО ВАМ ОЗНАЙОМИТИСЬ З РІШЕННЯМИ СУДіВ, ЯКІ МИ ОДЕРЖАЛИ ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ:

http://reyestr.court.gov.ua/Review/64494849 - повернули протокол на належне оформлення через відсутність зазначеної частини ст. 130

Зображення - Рішення суду про повернення протоколу на доопрацювання у справі № 756/15682/16-п

http://reyestr.court.gov.ua/Review/61567106 повернули протокол на належне оформлення через розбіжності у копії протоколу та протоколом у матеріалах справи (додано частину статті)

Зображення - Рішення суду про повернення матеріалів для належного оформлення у справі № 756/10645/16-п, перша сторінкаЗображення - Рішення суду про повернення матеріалів для належного оформлення у справі № 756/10645/16-п, друга сторінка

http://reyestr.court.gov.ua/Review/63594582 повернули протокол на належне оформлення через відсутність у матеріалах справи довідки про наявність повторності

Зображення - Рішення суду про повернення матеріалів на дооформлення у справі № 756/12933/16-п, перша сторінкаЗображення - Рішення суду про повернення матеріалів на дооформлення у справі № 756/12933/16-п, друга сторінка

 

Залишились питання?

Телефонуй 0984326402
отримай безкоштовну консультацію автоадвоката
за 130 статтею Купап
або прийшли фото протоколу на
Вайбер, Телеграм, Ватсап

отримай аналіз шансів на перемогу в суді по поверненню прав

  Підписуйся на наш telegram-канал  Иконка телеграм-бота Human Rights - подписывайтесь на наш канал!   залишайся на зв'вязку з адвокатом!

Читати ще статті на цю тему:
Ст. 124 КУпАП. Автоадвокат. Штраф за ДТП
Ст. 286 КК Украины - Автоадвокат при ДТП с потерпевшими
Вернуть права после решения суда
Договор купли-продажи бу авто
 
 
Снятие ареста с имущества, карты, авто, квартиры
Ответственность водителя за невыполнение требования полицейского остановить авто 

#130 статья, #ст 130 КУпАП, #оспорить штраф ст 130, #автоадвокат, #авто юрист, #ст 130 оспорить  

Метки: Видео, ТОП статей, Закон, Права, Компанія, Новини

Популярные видео - Как поставить ларек

Популярные видео - 130 статья КУПАП, нетрезвый водитель, какой штраф

Заказать услугу по скидке 20%

До конца акции осталось:

Тут будет счетчик

Юристов онлайн: 3

Заказ услуги