Получить кредит онлайн

В умовах сучасного суспільства залучення грошових коштів для розвитку підприємництва або на інші необхідні потреби в багатьох випадках є можливий лише через отримання позики або кредиту.

Закупівля обладнання, товарів для продажу, придбання або ремон виробничої техніки - все це потребує негайного вливання значної суми коштів.

Сьогодні дошки оголошень дивують кількістю пропозицій з отримання кредиту.
Якщо проаналізувати ринок надання фінансових послуг, компанії, які допомагають в отриманні кредиту поділяються на дві категорії:


1. Консультаційні послуги.
Перш за все, це, звичайно ж, підготовка необхідного пакету документів для надання в банк - працівники консультаційного центру знають, які довідки і де брати, які експертизи потрібні, на яких бланках і яким шрифтом в даний конкретний банк все це добро краще подавати. Організація виступає посередником між особою та банками.

2. Залучення "внесків" для формування капіталу, з якого забезпечуються виплати позик.
Друга категорія є досить розповсюдженна. Діяльність таких організацій покликана перш за все залучити як умога більше коштів довірливих громадян, із згодом закрити свою діяльність.


Розпознати таких нащадків Остапа Бендера можново по таким ознакам:
1. Договір, який ви підписуєте не стосується конкретної кредитної ставки, вашого фінансового стану та інших необхідних для отримання позики моментів;
2. Відсутня інформація про терміни отримання суми позики;
3. Отримання позики можливе лише за умови виконання певних вимог: сплати "поточних" платежів, адміністративних внесків, тощо.

В будь якому разі, якщо ви бачете, що вам пропонують вступити в "кредитну спілку", товариство або кооперацію, сутність яких полягає у тому, що за рахунок внесків всих учасників формується фонд виплати позики, із вірогідністю 99% ви потрапили на шахраїв.

Які підводні камені можуть очікувати вас при отриманні позики?

Подібні кредитні організації намагаються впевнити клієнтів скоріш сплатити перший внесок (який часто складає чималу суму - 7-15 тисяч грн.) а вже потім начебто ви зможете отримати позику на привабливих умовах.
Ризик полягає у тому, що виплата самої позики проводиться за рішенням правління організації. Тобто, шансів отримати реальний кредит майже немає. А людина, якій терміново необхідна сума коштів, вимушена здійснювати "витрати" для їх утримання. І замість очікуваного доходу, отримує лише чималі витрати.

 

Юридична компанія "Human rights" надає комплексну послугу в безпечному отриманні кредиту з гарантією.

Відмінність нашої компанії полягає у тому, що ми супроводжуємо Вас не лише на стадії підготовки документів та отримання суми позики, але й підтримаємо захист Ваших інтересів у разі їх порушення банками або фінансовими установами.
Надаючи допомогу в отриманні позики, ми аналізуємо Ваш фінансовий стан, ведемо переговори від вашого імені з кредитними відділами банків, формуємо необхідний пакет документів, отримуємо необхідні довідки.

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "HUMAN RIGHTS" ПОЛЯГАЮТЬ У ТОМУ, ЩО:
1. Ми юридична компанія з досвідом у сфері судових спорів з банками та фінансовими установами, а тому, ми знаємо які пункти кредитного договору можуть стати проблемою у подальшому;

2. Надаючи послугу в отриманні позики, мі підписуємо договір на юридичне обслуговування. Ви отримуєте бестрокову підтримку на отримання юридичних консультацій з питань кредитування. У разі, якщо банк буде неправомірно нараховувати відстотки або штрафні санкції - ми будемо захищати Ваші інтереси. А це вже є гарантією безпеки.

3. Оплата послуг здійснюєть ВИКЛЮЧНО після фактично отриманої суми позики та за розумну винагороду.

 

Найголовніше - Ви отримуєте необхідну суму за прозорими відсотковими ставками (які заздалегідь обумовлюються) та кваліфікований юридичний захист від майбутніх проблем, що стане запорукою Вашого спокою та процвітання.

Для замовлення послуги звертайся за телефоном: 0974069723

Метки: Кредиты

Популярные видео - Как поставить ларек

Популярные видео - 130 статья КУПАП, нетрезвый водитель, какой штраф

Заказать услугу по скидке 20%

До конца акции осталось:

Тут будет счетчик

Юристов онлайн: 3

Заказ услуги