Зняття арешту з авто, картки банка, квартири, майна

 

Знімемо арешт з майна - зарплатні картки, рахунки, автомобілі, квартири, будинки, земельної ділянки


Зміст:
1. Зняти арешт з карти, під час війни, воєнного стану та воєнних дій
2. 
Зняти арешт із автомобіля, транспортного засобу

3. Зняти арешт з квартири, будинки, ділянки, нерухомого майна
4. Зняти арешт із майна, накладений виконавчою службою
5. Зняти арешт, накладений нотаріусом
6. 
Переглянути дані адвоката Вадима Морозова у реєстрі адвокатів
7. Ознайомитись з договором щодо зняття арешту з майна
8. Які ціни на зняття арешту та як відбувається оплата


Якщо вам потрібні гроші з арештованої карти -
телефонуйте у банк та получіть доступ до своїх коштів!

Безкоштовна консультація адвоката
Вадима Морозова
 

Працюємо по всій Україні!
Знаходитесь за кордоном?

Телефонуйте +380984326402
ВайберТелеграм, Ватсап

Українцям дозволили користуватися коштами з заарештованих рахунків під час воєнного стану

Громадянам України дозволили користуватися рахунками, на які було накладено арешт органами державної виконавчої служби або приватними виконавцями. Таке рішення з метою забезпечення життєдіяльності населення за умов воєнного стану було прийнято Кабінетом Міністрів.


ПОСТАНОВА КАБІНЕТА МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 02 2022 р. № 198-р, Київ
Про забезпечення здійснення розрахунків населення в умовах воєнного стану: 
1. Відповідно до статті 121 Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, Указу Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні” та з метою забезпечення життєдіяльності населення в умовах воєнного стану дозволити фізичним особам здійснювати видаткові операції з рахунків, на які накладено арешт органами державної виконавчої служби, приватними виконавцями, без урахування такого арешту за умови, якщо сума стягнення за виконавчим документом щодо такої особи не перевищує 100 000 (сто тисяч) гривень.
2. Це розпорядження застосовується до припинення чи скасування воєнного стану.
Прем’єр-міністр України Д. ШМИГАЛЬ

 

Банки України вже поінформовані про порядок здійснення видаткових операцій з рахунків громадян за наявності арешту на кошти та закликає банки врахувати його при обслуговуванні громадян.

“В умовах війни держава не може залишити українців без можливості розпоряджатися своїми коштами на елементарні потреби життя. Просимо банки відповідально підійти до цього питання та забезпечити можливість громадянам, рахунки яких були заблоковані до війни”, – наголосив заступник Голови Національного банку Олексій Шабан.

Зверніть увагу!
На 9 березня 2022 року у зв'язку з військовим становищем тимчасово обмежені кредитні ліміти для клієнтів банків фізичних осіб. Купівля валюти за гривню наразі неможлива.


Допоможемо зняти арешт з карти, авто, квартири, будинку, бізнесу та рахунків у мирний час та під час воєнних дій

Одним з основних елементів зняття арешту з нерухомості є шлях процесуального поновлення судової справи, в рамках якої, або за результатами якої, арешт був накладений виконавчою службою. З необхідністю зняти арешт нерухомості – квартири, будинки, офісу чи ділянки – може зіткнутися практично будь-який громадянин України. На перший погляд здається, що заарештувати нерухоме майно можуть лише у боржників, але насправді від цього надто неприємного факту не застрахований ніхто. З такою необхідністю можна зіткнутися при отриманні майна за договором довічного утримання, під час укладання договору купівлі-продажу нерухомого майна та багатьох інших випадках. Хоча, звичайно, насамперед це стосується тих, хто з якихось причин програв суд та арешт був накладений державним виконавцем.

Наші послуги в даній галузі права:

- зняття арешту з майна в Україні,
- зняття арешту з майна у кримінальній справі (органами дізнання, слідчими службами та судовими інстанціями),
- зняття арешту з майна боржника,
- зняття арешту з автомобіля,
- подання позовної заяви про зняття арешту з майна,
- накладення арешту на майно за необхідності.

Юридична компанія «Human Rights» комплексно вирішує усі проблемні питання боржників на стадії виконавчого провадження.

Дзвони адвокату Вадиму Морозову,
дізнайся про терміни зняття арешту з картки, авто та майна

Тел. +380984326402
ВайберТелеграм, Ватсап

Дізнайся про перспективу справи з експрес-аналізом ситуації

 Знімемо арешт з автомобіля, транспортного засобу, рухомого майна


Зняття арешту з автомобіля, транспортного засобу


Зняття арешту з автомобіля проводиться лише за допомогою рішення ухваленого судом. У разі кримінального розслідування до суду подається заява про вирішення питань, пов'язаних з виконанням вироку про раніше вилучене транспортний засіб, а також папери, що підтверджують відсутність необхідності в цьому та причини повернути автомобіль законному власнику. Якщо справа цивільна, то документи до суду про зняття арешту з автомобіля включають заяву про скасування заходів раніше проведеного вилучення транспортного засобу, а також докази відшкодування збитків господарю автомобіля як підтвердження того, що необхідність у виконанні заходів попереднього рішення суду відпала.

Як зняти арешт та заборону відчуження нерухомого майна боржника залежно від суб'єкта, який його наклав?

Як зняти арешт з квартири, накладений на майно за рішенням суду

Зняття арешту з майна, яке було накладено за рішенням суду як забезпечення позову, відбувається у порядку ст. 154 ГПКУ. Для цього необхідно в суді обґрунтувати відсутність необхідності арешту майна, зміну ситуації у справі, у зв'язку з якою зникли підстави для забезпечення позову.
Крім того, арешт майна можливий і в кримінальному процесі за рішенням слідчого судді (суду) за узгодженим клопотанням слідчого з прокурором або прокурора окремо, а також цивільного позивача. Відповідно, клопотання про скасування арешту також необхідно подавати слідчому судді (якщо справа на стадії досудового розслідування) або суду (якщо розпочато судове провадження). Клопотання подається в порядку
 ст. 174 УПК Украины.


Якщо ви опинилися в подібній ситуації,
звертайтесь до юридичної компанії «Human Rights».
Наші фахівці грамотно складуть позов про зняття арешту
з рухомого та нерухомого майна,
нададуть комплексну підтримку захисту ваших інтересів,
звільнивши вас від зайвих проблем.

Безкоштовна консультація адвоката -
дізнайся про терміни зняття арешту з картки банку

Працюємо по всій Україні!
Знаходитесь за кордоном?

Телефонуй +380984326402
ВайберТелеграм, Ватсап

Знімемо арешт із нерухомого майна, будинку, квартири, земельної ділянки
Як зняти арешт із майна, накладений виконавчою службою

Зняття арешту з майна, яке було накладено за рішенням державного виконавця, можливе:

- за рішенням органу ДВС;
- З ст. 40 ЗУ "Про виконавче провадження" при завершенні виконавчого провадження виконавець приймає рішення про зняття арешту, який був накладений на майно;
- якщо будуть виявлені порушення у процедурі накладення арешту - арешт знімається на підставі ухвали начальника відділу ДВС;
- якщо буде прийнято рішення про недоцільність або неможливість реалізувати заарештоване майно боржника (наприклад, надмірне зношування автомобіля або нерентабельність реалізації транспортного засобу) - арешт знімається на підставі постанови державного виконавця, затвердженої начальником відділу.
У цих випадках представник ДВС самостійно ухвалює рішення про зняття арешту з майна боржника. Якщо ж ви не погоджуєтесь з його рішенням, або з його бездіяльністю, необхідно оскаржити його рішення, звернувшись до начальника відділу, керівника вищого органу ДВС або до суду. Боржник може оскаржити дії виконавця лише у суді.
- за рішенням суду:
- подання позову особою, якій належить майно та яка не є боржником.

Непоодинокі випадки, коли, при спробі здійснити будь-яку угоду з майном, власник дізнається, що на його майно накладено арешт за абсолютно невідомих йому обставин.

Така заплутана ситуація цілком можлива і ваші дії мають бути такими:

- візьміть у нотаріуса вилучення з єдиного реєстру заборони відчуження нерухомого майна, в якому ви побачите, на підставі якого документа був накладений арешт;
- зверніться до відділу державної виконавчої служби, який наклав арешт на майно, отримайте письмову відмову (найчастіша ситуація полягає в тому, що матеріали у виконавчій службі знищуються після закінчення 3-х років);
- подайте позовну заяву до суду.

Детальна інструкція про те,
як самостійно подати позов знаходиться у нас.

Безкоштовна консультація адвоката
Вадима Морозова

Працюємо по всій Україні!
Знаходитесь за кордоном?

Телефонуй +380984326402
ВайберТелеграм, Ватсап


Зняття арешту, накладеного нотаріусом


Існує кілька випадків, коли нотаріус може заборонити відчуження на майно боржника і зареєструвати його в тих чи інших реєстрах. Найпоширеніші з таких випадків – це підтвердження нотаріусом угоди про спадщину, договору довічного утримання або угоди про іпотеку. Наприклад, коли у договору застави (іпотеки) закінчується термін дії, нотаріус може зняти заборону, але тільки тоді, коли одна сторона договору (кредитор) або обидві сторони (кредитор та позичальник) нададуть йому відповідні заяви з проханням про зняття заборони. Причому у разі, якщо кредитор подає заяву сам, він має надати нотаріусу відповідні докази того, що позичальником було виконано всі зобов'язання, зазначені у договорі. У разі, наприклад, з угодами про спадщину – коли настає смерть того, хто передає права на своє майно, то нотаріус може зняти заборону лише після того, як сторона, зазначена в документі, пред'явить йому заяву з відповідним проханням. Коли спадкова угода втрачає чинність винесеним рішенням суду або з інших причин визнається недійсною, то до нотаріуса, у такому разі, може звернутися будь-яка особа, зазначена у документі.
Крім вищесказаного, згідно з іпотечним договором у позичальника існує ще один спосіб, як зняти заборону відчуження у нотаріуса. за ст. 537 Государственного Кодекса Украины позичальник може перекласти необхідні кошти за своїми борговими зобов'язаннями з цього приводу нотаріуса, пред'явивши йому докази те, що він може виконати свої обов'язки перед кредитором безпосередньо, оскільки той ухиляється чи отсутствует.

Як зняти арешт з майна, накладений за виконавчим написом нотаріуса читайте докладно в статті «Скасування виконавчого напису нотаріуса».

 Знімемо арешт з рахунків боржників, фізосіб, юридичних осіб


Наші кваліфіковані фахівці оперативно та грамотно проведуть такі дії:

- визначать максимально швидкий та надійний спосіб зняття арешту з рухомого та нерухомого майна – автомобіля, квартири, будинку, земельної ділянки, рахунку, зарплатної картки;
- сформують пакет підтверджуючих документів;
- професійно складуть усі необхідні процесуальні документи та оформлять їх відповідно до вимог законодавства;
- здійснять представництво ваших прав та інтересів у суді, органах ДВС, слідчих органах, а також у нотаріуса.

 

Безкоштовна консультація адвоката  -
дізнайся про терміни зняття арешту з майна
 

Працюємо по всій Україні!
Знаходитесь за кордоном?

Телефонуй +380984326402
ВайберТелеграм, Ватсап

 

Чому нам довіряють?

- Ми спочатку орієнтовані на позитивний результат. Професіоналізм та досвід дозволяють нашим співробітникам підбирати рішення для найскладніших завдань.

- Усі дії законні – ми поважаємо закон та працюємо виключно у його рамках.

- Співпраця з «Human Rights» цілком прозора. Один із головних наших пріоритетів – довгострокова та довірча співпраця, тому довіра клієнтів та позитивна репутація – наші вищі професійні цінності.

- Понад 90% клієнтів нашої компанії звертаються до нас за рекомендацією.

 

Зображення - Договір, іконка файлу pdf
Бажаєте ознайомитися з договором
на юридичні послуги зі зняття арешту?

Завантажити проект договора, 193 кб

ЯК ПОЧАТИ СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ ВЖЕ ЗАРАЗ?


Зображення-схема як з нами працювати крок за кроком hrg.in.ua

 

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

 

Скріншот 1 - відгук про роботу адвокатів HRG - зняли арешт з автомобіля, дякую!

Скріншот - відгук про роботу адвокатів HRG - зняли арешт на майно, накладений нотаріусом

Скріншот - відгук про роботу адвокатів HRG - зняли арешт, апеляцію виграли

 

ЩОБ НЕ БУТИ ГОЛОСЛОВНИМИ,
ПРОПОНУЄМО ВАМ ОЗНАЙОМИТИСЯ З РІШЕННЯМИ СУДІВ, ЯКІ МИ ОТРИМАЛИ ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ:

 

Зображення - Рішення суду про зняття арешту з транспортного засобу у справі № 638/12080/16-k, перша сторінкаЗображення 12 - Рішення суду про зняття арешту з транспортного засобу у справі № 638/12080/16-k, друга сторінкаЗображення - Рішення суду про зняття арешту з квартири у справі № 754/14921/16-ц, перша сторінкаЗображення 21 - Рішення суду про зняття арешту з квартири у справі № 754/14921/16-ц, втрачачи сторінка  

Залишились питання?

Безкоштовна консультація адвоката
як зняти арешт з картки, авто, майна

Працюємо по всій Україні!
Знаходитесь за кордоном?

Телефонуй +380984326402
ВайберТелеграм, Ватсап

  Підписуйся на наш telegram-канал  Иконка телеграм-бота Human Rights - подписывайтесь на наш канал!   залишайся на зв'язку з адвокатом!

Читати ще статті на цю тему: 
Скасування виконавчого напису нотаріуса
Розділ майна під час розлучення - Сімейний адвокат
Спіймали на хабарі. Попався на хабарі. Адвокат з хабарів
Договір купівлі-продажу бу авто
Обшук. Адвокат за обшуком. Що робити, якщо до Вас прийшли з обшуком

Метки: Война между Украиной и Россией, Видео, Арест имущества, ТОП статей, Суд

Популярные видео - Как поставить ларек

Популярные видео - 130 статья КУПАП, нетрезвый водитель, какой штраф

Заказать услугу по скидке 20%

До конца акции осталось:

Тут будет счетчик

Юристов онлайн: 3

Заказ услуги