Адвокат у Львові. 24/7 на зв'язку онлайн

Керівник Human Rights Вадим Морозов дає інтерв'ю на Першому міському телеканалі
Адвокат Вадим Морозов, Львів. Юридична компанія «Human Rights»


Як працює юридична компанія HRG на чолі з Вадимом Морозовим у Львові:

- Юридична консультація. Адвокат онлайн у Львові та по всій Україні.
- Вирішення юридичної проблеми, алгоритм виходу зі складної ситуації.
- Покрокові інструкції як діяти та захищати свої інтереси згідно з чинним законодавством України, у тому числі, у судах Львова.
- Досудове врегулювання спорів фізичних, юридичних осіб, підприємств, громадян та не громадян України у Львові.
- Представництво інтересів у судах Львова. Позови до суду, супровід та захист прав у судових процесах
.

Юридична консультація – перший крок, з якого розпочинається співпраця з адвокатом для вирішення проблеми. Юридична консультація телефоном здійснюється ще до особистого візиту до офісу юридичної компанії. Таким чином, багато юридичних проблем можна вирішити навіть без відвідування офісу адвоката – в режимі онлайн у Львові та Львовській області, з будь-якого віддаленого місця України та з-за кордону. Консультація адвоката доступна скрізь, де є мобільний зв'язок та інтернет. Часто адвокат може вирішити проблему, навіть не доводячи питання до суду. 

Потрібен адвокат у Львові?
Ми на зв'язку 24/7

Термінова консультація адвоката
Вадима Морозова - 300 грн
(для потреб нашої Армії)

Працюємо по всій Україні!
Перебуваєте за кордоном?

Телефонуй +380984326402
ВайберТелеграм, Ватсап


Якщо проти Вас висунуті звинувачення - Ви повинні знати, що особа вважається невинною у скоєнні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, поки вина не буде доведена в законному порядку і встановлена обвинувальним вироком суду!

Якщо Ваші законні права ущемлені і Ви бажаете захистити свої права у суді - телефонуйте адвокату, щоб отримати аналіз своєї справи та дізнатися перспективу справи!

Якщо Вам потрібен адвокат у Львові – звертайтеся до нас. Ми беремося за справи будь-якої складності та прикладаємо максимальні зусилля для якнайшвидшого вирішення складнощів клієнта! 

Скільки коштують послуги адвоката у Львові?

Вартість послуг адвоката складаються з обставин справи, складності справи, кількості складених процесуальних документів для вирішення справи. Адвокат може надавати лише досудову юридичну допомогу або супроводжувати справу у суді повністю. Назвати ціну без вивчення питання здебільшого складно. Проте типові проблеми, пов'язані, наприклад, з автомобільними штрафами, вже мають стандартну ціну і можна заздалегідь зорієнтуватись за сумами виплат адвокату. Додатковий найважливіший нюанс – витрати на адвоката можна повернути за рішенням суду як компенсацію юридичної допомоги з відповідача. Звичайно, тільки в тому випадку, якщо відповідач у справі не Ви самі. Якщо ж на Вас подали до суду або оштрафували – можна боротися за зниження та перегляд суми штрафу.

Вартість послуг адвоката можна відшкодувати
по суду та отримати компенсацію з відповідача!

Як дізнатися, скільки коштує вирішення Вашої юридичної проблеми?

Телефонуй +380984326402
ВайберТелеграм, Ватсап

Термінова  консультація адвоката
Вадима Морозова - 300 грн
(для потреб нашої Армії)

Працюємо у Львові!

Порядок дій адвоката

Порядок дій адвоката: ознайомлення зі справою, вивчення обставин та документів з точки зору чинного законодавства, роз'яснення прав та обов'язків, рекомендації до дії, складання процесуальних документів для подання до суду, адвокатських запитів недостатньої інформації, досудовий розгляд, захист інтересів у суді першої інстанції, захист в Апеляційному суді, захист прав у міжнародних судах.

Чим відрізняються адвокат та юрист? Коли потрібний саме адвокат?

І юрист, і адвокат мають вищу юридичну освіту. Юрист, який хоче стати адвокатом, складає кваліфікаційний іспит на адвоката і лише тоді зможе захищати у суді права громадян та юридичних осіб. Такі юристи, як нотаріуси, юрисконсульти не зможуть захистити вас у суді. Кожен адвокат – це юрист, але не кожен юрист - це адвокат.

Це означає, що юрист, який не склав іспит на адвоката, не має права представляти інтереси клієнта в суді, не може бути присутнім під час обшуку або арешту як захисник обвинуваченого, це може робити лише адвокат. Наприклад, під час обшуку підприємства співробітниками прокуратури нештатного юриста попросять піти у разі, якщо підприємство не має договір з цим юристом на обслуговування. При чому саме з підприємством, яке значиться в ухвалі на обшук. А ось щоб адвокат навіть під час обшуку представляв і захищав інтереси та права підприємства – достатньо телефонного дзвінка, договір з адвокатом не потрібен. Хоча, звичайно, ми рекомендуємо укласти договір на юридичне обслуговування підприємства до виникнення проблем.

Юридична компанія HRG супроводжує роботу підприємств, 
представляє інтереси юридичних осіб
у державних інстанціях, податкових органах та
фінансових установах на постійній основі.

Як з нами зв'язатися?
Залиште заявку,
Напишіть нам на вайбер, телеграм,
Тисніть кнопку Замовити зворотній дзвінок! 

Працюємо у Львові!
Перебувайте за кордоном?

Телефонуй +380984326402
ВайберТелеграм, Ватсап

Консультуємо бухгалтерів, топ-менеджерів, директорів
з питань чинного законодавства та
мінімізації ризиків у бізнесі


Як перевірити державну реєстрацію адвоката Вадима Морозова

Номер свідоцтва адвоката Вадима Морозова опубліковано на офіційному сайті Національної Асоціації Адвокатів України.

Чи можна довіряти адвокату, які гарантії?

Професійна етика, адвокатська таємниця та конфіденційність є одними із головних пріоритетів у роботі адвоката. Ми гарантуємо конфіденційність щодо Вашої інформації та своєчасний зворотний зв'язок у справі. Кожен адвокат має свідоцтво про реєстрацію та дані про реєстрацію адвоката Вадима Морозова є у вільному доступі на сайті Національної Асоціації Адвокатів України. В інтернеті також можна прочитати відгуки про роботу юридичної компанії HRG. Між адвокатом та клієнтом підписується двосторонній юридичний договір на надання послуги та це є гарантією надання послуги та підтвердженням узгодженої суми для оплати з боку клієнта.

Чому не варто звертатися до суду без адвоката?

Подання документів до суду – це трудомісткий та складний процес. Хтось вважає за краще займатися цим самостійно, не знаючи, з якими реаліями доведеться зіткнутися. На перший погляд зібрати необхідний пакет документів просто. Але подавати позов у ​​довільній формі не можна, існують норми та стандарти процесуального кодексу. Здавалося б, можна все зробити самому, проте адвокатські знання та досвід реальних справ у суді зведуть ризик відмови до мінімуму. Також адвокат роз'яснить, як поводитися в суді та допоможе відповісти на запитання судді правильно. У цьому випадку, залежно від своїх можливостей, Ви можете зробити так:

- отримати консультацію щодо складання позову,
- заказати шаблон позовної заяви для самостійного заповнення,
- доручити складання позову до суду повністю нам та отримати готову вірно заповнену позовну заяву,
- доручити ведення справи нам повністю 
«під ключ».

Як з нами зв'язатися?
Залиште заявку,
Напишіть нам на вайбер, телеграм,
Тисніть кнопку Замовити зворотній дзвінок! 

Працюємо у Львові!
Перебувайте за кордоном?

Телефонуй +380984326402
ВайберТелеграм, Ватсап

Юридичні питання, які допоможе вирішити адвокат Вадим Морозов у Львові:

- Адвокат для військових, військовозобов'язаних: виплати військовим та ТрО, родичам загиблих військовослужбовців, вручення повістки, дезертирство, самоволка, військові злочини, виїзд за кордон для військовозобов'язаних від 16 до 60 років.
- Адвокат для постраждалих від агресії РФ
: виплати біженцям від держави, компенсація за зруйноване житло, позови до українського суду та Європейського суду до РФ щодо відшкодування моральної та матеріальної шкоди від агресії РФ.
- Зміни законодавства в умовах військового стану.
- Автоадвокат:
адвокат з ДТП, 124 стаття, п'яний водій 130 стаття, ДТП із загиблими 286 стаття, автоштрафи, автолізинг, розмитнення автомобіля, договір купівлі-продажу транспортного засобу нового або бв.
- Адвокат щодо повернення боргів:
за розпискою, без розписки, за договором підряду, за договором між підприємствами.
- Адвокат з відшкодування збитків:
моральної та матеріальної шкоди.
- Адвокат для пенсіонерів:
пенсійні виплати та пільги.
- Сімейний адвокат:
поділ спадщини, майна, аліменти, виїзд дитини за кордон.
- Господарський адвокат. Захист бізнесу: форс-мажорні обставини, договори з контрагентами, експертиза договорів, трудові суперечки, комерційна таємниця, інтелектуальна власність, розмитнення товару, перевірки бізнесу, мінімізація ризиків з боку закону, захист ділової репутації, корпоративний юрист, тендери.
- Адвокат по кримінальних справах:
адвокат підозрюваному, адвокат потерпілому, адвокат свідка.
- Фінмоніторинг:
виведення грошей за кордон України з українських банків, вивезення готівки через кордон України, фінансовий моніторинг обігу грошових коштів за картками фізичних та юридичних осіб суб'єктами первинного фінмоніторингу.
- Адвокат з криптовалюти,
віртуальних активів та Біткойна, обмеження НБУ під час військового стану, договори оплати криптовалютою, суперечки у разі скаму криптовалюти.
- Податковий адвокат:
суперечки із податковою.
- Адвокат за кредитами
у банках та мікрокредитних організаціях, кредитні канікули, прострочені платежі, колектори.
-
Необхідно підготувати готову позовну заяву до суду чи завантажити
 шаблон позовної заяви до суду, щоб заповнити та подати до суду самостійно.

Юридична компанія «Human Rights» комплексно вирішує всі проблемні питання на стадії виконавчого провадження. Ви можете звернутися до нас та з питань, що стосуються цивільного, адміністративного, господарського, податкового, житлового, земельного права. Накопичений за роки роботи досвід дозволяє фахівцям нашої юридичної компанії успішно знаходити рішення задач будь-якої складності.
Надійно, якісно, конфіденційно!
Працюємо у Львові!


Чому нам довіряють?

- Ми від початку зорієнтовані на позитивний результат. Професіоналізм та досвід дозволяють нашим співробітникам підбирати рішення для найскладніших завдань.
- Усі наші дії законні – ми поважаємо закон і працюємо виключно у його рамках.
- Співпраця з «Human Rights» цілком прозора. Один із головних наших пріоритетів – довгострокова та довірча співпраця, тому довіра клієнтів та позитивна репутація – наші вищі професійні цінності.
- Понад 90% клієнтів нашої компанії звертаються до нас за рекомендацією.


З НАМИ ПРАЦЮЮТЬ:

Наші партнери: ритейлери та супермаркети

Працюємо з найбільшими підприємствами України.
Здійснюємо юридичний супровід металургійних компаній
з оборотом 500 000 000 грн на рік


Термінова консультація адвоката
Вадима Морозова - 300 грн
(для потреб нашої Армії)

Працюємо по всій Україні!
Перебуваєте за кордоном?

Телефонуй +380984326402
ВайберТелеграм, Ватсап

Підписуйся на наш telegram-канал  Иконка телеграм-бота Human Rights - подписывайтесь на наш канал!   залишайся на зв'язку з адвокатом!

Метки: Стоимость услуг адвоката, Помощь юриста, Суд, Закон, Права, Компанія

Популярные видео - Как поставить ларек

Популярные видео - 130 статья КУПАП, нетрезвый водитель, какой штраф

Заказать услугу по скидке 20%

До конца акции осталось:

Тут будет счетчик

Юристов онлайн: 3

Заказ услуги