Водій попав у вибоїну та стягнув матеріальну шкоду з комунального підприємства міста, яке відповідає за стан та ремонт доріг

Водій попав у вибоїну та стягнув матеріальну шкоду з комунального підприємства міста, яке відповідає за стан та ремонт доріг (Придніпровський районний суд м. Черкаси від 3 листопада 2015р., справа № 711/2673/15-ц,)

З позовом про відшкодування матеріальної шкоди до "Автодору" звертаються багато "ентузіастів", проте, на сьогодні позитивна судова практика зутрічається вкрай рідко та існують проблеми з виконанням рішень прийнятих на користь водіїв.

В данному випадку, суд правильно застосував норми закону, застосувавши положення "Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів" та вирішив спір на користь водія.

Водій їхав по дорозі у місті і потрапив у вибоїну. Автомобіль було пошкоджено та евакуйовано. Водій звернувся до комунального підприємства у місті, на балансі якого знаходилась ця дорога.

Важливо, що одним із доказів, які суд прийняв до уваги була постанова суду апеляційної інстанції про притягнення директора КП до адміністративної відповідальності за ч.4, ст. 140 КУпАП (Порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг,неприйняття своєчасних заходів до відновлення безпечних умов для руху що спричинили пошкодження транспортних засобів).

На користь водія було стягнуто матеріальну шкоду на суму 3 452 грн. 36 коп., моральну шкоду в сумі 1 000 грн., та судовий збір.

 

Метки: Возмещение ущерба, Новини

Популярные видео - Как поставить ларек

Популярные видео - 130 статья КУПАП, нетрезвый водитель, какой штраф

Заказать услугу по скидке 20%

До конца акции осталось:

Тут будет счетчик

Юристов онлайн: 3

Заказ услуги