Як отримати ліцензію на фінансові послуги?


Сьогодні всі установи небанківського фінансового сектору ретельно контролюються Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України (Держфінпослуг). 

Дана комісія здійснює нагляд та регулює надання фінансових послуг небанківськими фінансовими установами.

До небанківських установ належать фінансові компанії (наприклад, лізингові, факторингові та інші), кредитні установи та кредитні спілки, страхові компанії, ломбарди, установи накопичувального пенсійного забезпечення, інші юридичні особи видом діяльності яких є виключно надання фінансових послуг. 

Держфінпослуг виступає як компетентний орган у питаннях реєстрації фінансових установ, внесенні в реєстр фінансових установ (Державний реєстр фінансових установ) та видачі ліцензій або дублікатів ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг небанківськими фінансовими установами.

Проте, процес створення фінансової установи не обмежується лише відносинами із державним регулятором фінансового ринку. Крім цього, аналіз положень нормативно-правових актів та законодавства України, що регулюють діяльність з надання фінансових послуг, дає підстави визначити порядок створення установи, отримання статусу фінансової установи, а також отримання ліцензій на здійснення певних видів фінансової діяльності.

Є певні види фінансових установ, законна діяльність яких можливе виключно за умови отримання ліцензії. До таких установ належать:

-страхова діяльність;
- діяльність з надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів (ліцензія на кредитування);
- діяльність з надання послуг накопичувального пенсійного забезпечення; 
- діяльність з надання будь-яких фінансових послуг, що передбачають пряме або опосередковане залучення фінансових активів від фізичних осіб (ліцензія на депозити) (кредитні спілки, ломбарди).

Для отримання ліцензії на фінансові послуги необхідно дотримання вимог щодо бухгалтерського обліку (звітності, зберігання фінансової документації), внесення статутного капіталу в повному обсязі залежно від форми господарювання, затвердження внутрішніх правил надання фінансових послуг.

Для кожного з видів фінансових послуг висуваються спеціальні умови. Ці умови зазначені в ЗУ "Про ліцензування фінансових послуг" та Постанові КМУ "Про затвердження ліцензійних умов з надання фінансових послуг".

Процедура отримання ліцензій досить об'ємна та потребує чимало знань у галузі права.

Тому найчастіше для отримання ліцензій підприємці звертаються до юридичних компаній, які спеціалізуються в цій сфері діяльності.

Звертаючись до юридичної компанії "Human Rights" ви отримуєте можливість співпраці з досвідченими фахівцями та сплачуєте кошти виключно за результат.
Для отримання ліцензії вам необхідно лише надати інформацію шодо виду діяльності підприємства, оформити заявку на отримання ліцензії.
Юристи компанії виконають роботу з проведення документації у відповідність з вимогами чинного законодавства, сформують повний пакет документів для отримання необхідних видів ліцензії, супроводять процес від моменту звернення клієнта до фактичного отримання ліцензії.

Гарантією ефективності юридичної послуги є повернення сплачених коштів у разі відмови від надання ліцензії!
Довір вирішення своїх проблем професіоналам. Звертайся за телефоном:
0974069723

Метки: Регистрация прав и лицензирование, Новини

Популярные видео - Как поставить ларек

Популярные видео - 130 статья КУПАП, нетрезвый водитель, какой штраф

Заказать услугу по скидке 20%

До конца акции осталось:

Тут будет счетчик

Юристов онлайн: 3

Заказ услуги