• Головна
  • Новини
  • Авто лизинг: развод или выгода. Как вернуть свои деньги, если автомобиль вы так и не получили

Порядок приватизації квартири.


Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» До об'єктів приватизації належать квартири багатоквартирних будинків, одноквартирні будинки, житлові приміщення у гуртожитках (житлові кімнати, житлові блоки (секції), кімнати у квартирах та одноквартирних будинках, де мешкають два і більше наймачів (далі - квартири (будинки), які використовуються громадянами на умовах найму.

Приватизація здійснюється шляхом: 

Безоплатної передачі громадянам з розрахунку санітарної норми 21 кв. м загальної площі на особу та додатково 10 кв. м на сім'ю. Якщо площа квартири виявиться більшою – вам потрібно буде доплатити за «зайві» метри, Сума доплат визначається добутком розміру надлишкової загальної площі на вартість одного квадратного метра. 
а от якщо загальна площа квартири менша, то вам мають видати житлові чеки, сума яких визначається, виходячи з розміру недостатньої площі та відновної вартості 1 кв. м. 
Громадянин, який виявив бажання приватизувати квартиру, звертається в орган приватизації, де одержує бланк заяви та необхідну консультацію. 
Необхідні документи для приватизації: 
1.) Оформлена заява на приватизацію; 
2.) Копія документа, що посвідчує особу; 
3.) Технічний паспорт на квартиру; 
4.) Довідка про склад сім'ї та займані приміщення; (береться громадянином на підприємстві (організації), що обслуговує жилий будинок, гуртожиток. 
5.) Копія ордера про надання жилої площі; 
6.) документ, що підтверджує невикористання ним житлових чеків 
для приватизації державного житлового фонду; 
7.) Копія документа, що підтверджує право на пільгові умови 
приватизації; 
8.) Заява - згода тимчасово відсутніх членів сім'ї наймача на 
приватизацію квартири (будинку), жилих приміщень у гуртожитку, 
кімнат у комунальній квартирі. 
За неповнолітніх членів сім'ї наймача рішення щодо приватизації житла приймають батьки (усиновлювачі) або піклувальники. Згоду на участь у приватизації дітей вони засвідчують своїми підписами у заяві біля прізвища дитини. Якщо дитина віком від 14 до 18 років додатково до заяви додається письмова нотаріально засвідчена згода батьків (усиновлювачів) або піклувальників. 
Ця процедура є досить складною та займає чимало часу, тому юридична компанія "Human Rights" пропонує Вам, звернутися до нас за адресою м.Кривий Ріг вул. Мелешкіна, 14а, оф. 104, або за телефоном 097-406-97-23. Довір вирішення своїх проблем професіоналам!

Метки: Жилищный вопрос, Приватизация, Закон

Популярные видео - Как поставить ларек

Популярные видео - 130 статья КУПАП, нетрезвый водитель, какой штраф

Заказать услугу по скидке 20%

До конца акции осталось:

Тут будет счетчик

Юристов онлайн: 3

Заказ услуги