• Головна
  • Новини
  • Пенсійна реформа в Україні стала ключовою вимогою МВФ для виділення чергового траншу

Порядок приватизації квартири.


Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» До об'єктів приватизації належать квартири багатоквартирних будинків, одноквартирні будинки, житлові приміщення у гуртожитках (житлові кімнати, житлові блоки (секції), кімнати у квартирах та одноквартирних будинках, де мешкають два і більше наймачів (далі - квартири (будинки), які використовуються громадянами на умовах найму.

Приватизація здійснюється шляхом: 

Безоплатної передачі громадянам з розрахунку санітарної норми 21 кв. м загальної площі на особу та додатково 10 кв. м на сім'ю. Якщо площа квартири виявиться більшою – вам потрібно буде доплатити за «зайві» метри, Сума доплат визначається добутком розміру надлишкової загальної площі на вартість одного квадратного метра. 
а от якщо загальна площа квартири менша, то вам мають видати житлові чеки, сума яких визначається, виходячи з розміру недостатньої площі та відновної вартості 1 кв. м. 
Громадянин, який виявив бажання приватизувати квартиру, звертається в орган приватизації, де одержує бланк заяви та необхідну консультацію. 
Необхідні документи для приватизації: 
1.) Оформлена заява на приватизацію; 
2.) Копія документа, що посвідчує особу; 
3.) Технічний паспорт на квартиру; 
4.) Довідка про склад сім'ї та займані приміщення; (береться громадянином на підприємстві (організації), що обслуговує жилий будинок, гуртожиток. 
5.) Копія ордера про надання жилої площі; 
6.) документ, що підтверджує невикористання ним житлових чеків 
для приватизації державного житлового фонду; 
7.) Копія документа, що підтверджує право на пільгові умови 
приватизації; 
8.) Заява - згода тимчасово відсутніх членів сім'ї наймача на 
приватизацію квартири (будинку), жилих приміщень у гуртожитку, 
кімнат у комунальній квартирі. 
За неповнолітніх членів сім'ї наймача рішення щодо приватизації житла приймають батьки (усиновлювачі) або піклувальники. Згоду на участь у приватизації дітей вони засвідчують своїми підписами у заяві біля прізвища дитини. Якщо дитина віком від 14 до 18 років додатково до заяви додається письмова нотаріально засвідчена згода батьків (усиновлювачів) або піклувальників. 
Ця процедура є досить складною та займає чимало часу, тому юридична компанія "Human Rights" пропонує Вам, звернутися до нас за адресою м.Кривий Ріг вул. Мелешкіна, 14а, оф. 104, або за телефоном 097-406-97-23. Довір вирішення своїх проблем професіоналам!

Метки: Жилищный вопрос, Приватизация, Закон

Популярные видео - Как поставить ларек

Популярные видео - 130 статья КУПАП, нетрезвый водитель, какой штраф

Заказать услугу по скидке 20%

До конца акции осталось:

Тут будет счетчик

Юристов онлайн: 3

Заказ услуги