Автоадвокат. Юридична допомога автоадвоката при ДТП

В житті багатьох людей настає момент, коли вони стають власниками власного автомобіля. Це дуже зручний засіб пересування, для деяких і засіб заробітку. Ця зручність супроводжується з ризиком. Кожен з власників автомобіля повинен знати алгоритм дій при ДТП, а так же про юридичні наслідки.

При скоєнні ДПТ важливо зробити дзвінок не тільки до швидкої допомоги, та правоохоронним органам, а також необхідно зробити дзвінок адвокату по ДТП. Адвокат на відмінну від зазначених працівників державних установ і страхової компанії зацікавлений прибути вчасно в місце скоєння аварії.

Дуже часто водії під час дорожньо-транспортної пригоди, незалежно від їх юридичної кваліфікації, перебуваючи в стані психологічного афекту та незалежно від винуватості чи невинуватості, не читають протоколу огляду місця події, не зрівняють план-схему ДТП, не вимагають в іншого учасника страховий поліс страхування наземного транспортного засобу, а також неуважно читають документи, які заповнюються. Після закінчення оформлення усієї процедури, не мають на руках жодних копій відповідних документів, не знають хто забирав водійське посвідчення, чи видавали тимчасовий дозвіл на право керування транспортними засобами і якої категорії, чи була оформлена автоцивілка у іншого учасника, чи проходив винуватець медичній огляд на стан сп’яніння, чи дійсно були свідки, чи були зняті показання з відео регістратора / камер відеоспостереження тощо.

Ви повинні мати на увазі, що для слідчого, який буде вести розслідування вашої справи, це ще одна справа і не більше. Одним словом це рутина, яка повторюється одноманітним заповненням одних і тих же процесуальних документів, призначення експертиз, збирання пояснень і т.д.

Сподіватися, що слідчий, який веде вашу справу буде проводити глибокий аналіз документів вашої справи, зайвий раз вийде на місце аварії для встановлення істини, перевірить показання потерпілих, учасників і свідків, одним словом буде ламати собі голову, марна надія. Адже на слідчого чекає ще не один десяток справ, звітність перед керівництвом, складання запитів по справам, складання постанов, взяття пояснень, отримання висновків відповідних експертиз тощо.

У такому випадку Вам допоможе адвокат, який може не один раз виїхати на місце пригоди, перевірити правильність проведення замірів відстаней, перевірити показання свідків, перевірити наявність чи відсутність камер спостереження біля місця аварії, проведе аналіз наявних документів в справі, перевірити висновки експертиз. Адже адвокат, як і учасник ДТП, безпосередньо зацікавлений у результатів вирішення справи, так як від цього залежить подальша доля клієнта і власне гонорар.

Адвокат знає, що при розслідуванні кримінальних та адміністративних справ по ДТП суттєве значення є проведення дослідження механізму утворення тілесних ушкоджень, так і проведення судово-медичної, авто-технічної, авто-товарознавчої, комплексної судово-авто-технічної експертизи та інших експертиз в сукупності.

Також, адвокат пам’ятає, що при подальшому вирішенні судом питання щодо притягнення одного з учасників дорожньо-транспортної пригоди до кримінальної чи адміністративної відповідальності, у відповідності до вимогст. 286 Кримінального кодексу України (ККУ) чи вимог ст. ст. 121, 122, 124, 126, 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), що неналежне чи недбале оформлення документування ДТП може призвести до помилки щодо покарання невинного та з’ясування істини.

Послуги автоадвоката:

  1. Консультація під час і після ДТП
  2. Виїзд адвоката на місце ДТП
  3. Відшкодування шкоди після / при ДТП
  4. Спори зі страховою компанією
  5. Оскарження штрафів і рішень ДАІ
  6. Судове представництво

Юридична компанія «Human Rights» бажає Вам не потрапляти у дорожньо-транспортні пригоди. Телефон юриста 097-406-97-23. ул. Мелешкина (Володимира Великого) 14а, офис 104

Метки: Штрафы, Автоадвокат, ДТП, Закон

Популярные видео - Как поставить ларек

Популярные видео - 130 статья КУПАП, нетрезвый водитель, какой штраф

Заказать услугу по скидке 20%

До конца акции осталось:

Тут будет счетчик

Юристов онлайн: 3

Заказ услуги