Складання договорів для підприємців

Фото - Складання якісних юридичних договорів для підприємців від компанії Human Rights

Складання якісних договорів для підприємців 

Ведення підприємницької діяльності нерозривно пов'язано з досягненням домовленості між сторонами. Зазвичай такі домовленості оформлюються у вигляді договорів, угод або контрактів. Контрагенти перед укладенням договору обговорюють умови майбутньої угоди, обмінюються протоколами розбіжностей, і лише потім, узгодивши всі необхідні умови, які влаштовують сторін, відбувається процедура підписання договору.

Окрім договорів між суб'єктами господарювання, є необхідність укладати договори між підприємцем та клієнтами. Нерозповсюджені види таких угод - це Договори на обслуговування, Договори купівлі-продажу товарів у розстрочку.

Більшість підприємців користуються шаблонними договорами, що на їх думку спрощує роботу та заощаджує ресурси. Проте, така практика ефективна лише, якщо обидві сторони добросовісні та виконують свої обов'язки по договору.

Запитай адвоката Вадима Морозова
щодо свого договору

Тел. 0984326402
Вайбер, Телеграм, Ватсап

ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ!

Специфіка сучасного законодавства має свої особливості, і коли виникає спір, вирішення проблеми залежить саме від якості складеного договору. І лише тоді виникають труднощі, пов'язані з неякісними, шаблонними договорами, які або не досить якісно регулюють порядок вирішення спорів, юридичні наслідки, штрафні санкції, пов'язані з неналежним виконанням умов договорів, або і зовсім суперечать вимогам чинного законодавства.

Актуальним стає питання щодо складання та розробки якісних договорів. Звертаючись до спеціалістів юридичної компанії «Humman Rights», ви отримуєте якісний проект договору, розробленого з урахуванням чинного законодавства та сучасної юридичної практики.

Розробляючи договір, ми враховуємо усі можливі ризики та спори, які можуть виникнути у майбутньому. Маючи за плечами досвід у цій сфері, набагато легше у подальшому відстоювати права клієнтів.

Тому найкращій вибір уберегти себе від подальших проблем та складнощів - це заручитися підтримкою фахівців та довірити вирішення проблем професіоналам!

Чому слід працювати саме з нами?

1. 90% наших клієнтів звертаються до нас повторно.

2. Досвід нашої компанії складає вже понад 6 років.

3. Ціна на наші послуги для Вас буде однією з найвигідніших пропозицій на ринку юридичних послуг.

4. Конфіденційність. 
Наш з вами діалог суворо конфіденційний та захищений адвокатською таємницею. На Вас працюватиме ціла команда досвідчених адвокатів.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ:

Зображення - Логотипи наших партнерів

 

Залишились питання?

Телефонуй 0984326402
отримай безкоштовну консультацію

Вайбер, Телеграм, Ватсап

Підписуйся на наш telegram-канал  Иконка телеграм-бота Human Rights - подписывайтесь на наш канал!   залишайся на зв'язку з адвокатом! 

Читати ще статті на цю тему:
Договор купли-продажи бу авто
Аутсорсинг - абонентське юридичне обслуговування
Місяць безкоштовного абонентського юридичного обслуговування - Акційна пропозиція!
Юридичний супровід (аутсорсинг)
Брачний договор. Заключение брачного договора

Коммерческая тайна - как обезопасить свой бизнес?

Метки: Бизнес, Договора

Популярные видео - Как поставить ларек

Популярные видео - 130 статья КУПАП, нетрезвый водитель, какой штраф

Заказать услугу по скидке 20%

До конца акции осталось:

Тут будет счетчик

Юристов онлайн: 3

Заказ услуги