Купити за крипту - які бренди продають свої товари за криптовалюту
Що можна купити за криптовалюту, крім самої криптовалюти?
Криптосупермаркет - купити продукти за крипту у Варусі
Криптобіржа Binance та мережа українських продуктових супермаркетів VARUS у вересні анонсували оплату за продукти харчування та інші товари в VARUS завдяки Binance Pay технології. Використовуючи додаток Binance та VARUS, клієнти можуть оплачувати продукти миттєвими криптовалютними платежами зі швидкою доставкою у 9 містах України (Київ, Дніпро, Кам'янське, Кривий Ріг, Запоріжжя, Бровари, Нікополь, Вишгород, Павлоград). Для цього необхідно замовити товари в Варусі з доставкою та серед запропонованих способів оплати вибрати криптовалюти, далі оплатити в мобільному додатку через Binance Pay. І навіть більше – при оплаті товарів на 500 грн., 100 грн. повертаються. І це ще не все! Щотижня Binance обиратиме 5 переможців рандомно, які отримають по 5000 UAH. Щотижня протягом всього місяця лунатиме 25 000 UAH, а загалом Binance подарує 100 000 UAH! Ви могли собі таке уявити в Україні?
Яка ціна на продукти у Варусі та за яким курсом долара рахують?
Продуктовий криптообмінник Варуса показує, що зараз при курсі BTC 19340 $, ETH 1358 $ і BUSD по 39.97 грн за 1 біткойн можна купити: 2 361 кг ковбаси, або 21 332 л кефіру, або 15 100 кг бананів, або 246 163 яєць. За 1 ефір можна купити: 165 кг ковбаси, або 1491 л кефіру, або 1 056 кг бананів, або 551 кг гречки або 17 144 шт яєць. За 1 busd можна купити: 0,222 кг ковбаси, або 1 л кефіру, або 0,78 кг бананів, або 0,407 кг гречки або 12 яєць. Курс для оплати криптовалютами BTC, ETH, BUSD криптообмінник Варуса рахує, як на біржі Binance в момент оплати. Курс кефіру та яєць найнестабільніший і необхідно відстежувати вигідну кількість в даний момент, але криптанам не звикати!
Оплатити товар криптовалютою у світі давно реально
Криптоіндустрія швидко розвивається по всьому світу і багато відомих компаній починають використовувати цифрові активи в якості оплати своїх товарів й послуг. Першопрохідником серед закладів громадського харчування, які приймають криптовалюту, стала американська мережа кав'ярень Starbucks. Відвідувачі можуть розплатитися за чашку кави біткоїном. За рахунок співпраці з Bakkt мережа кав'ярень надала клієнтам новий метод безконтактної оплати. Shib та Bitcoin приймається у 2900 точках мережі фастфуду Chipotle.
Крім громадського харчування, світові університети також почали приймати в якості плати за навчання криптовалюту. Кіпрський університет Нікосії став першим вузом, який почав приймати криптовалюту, а потім до нього приєдналися університети Великобританії та Сполучених Штатів.
У Дубаї 29 торгових центрів та 13 готелів тепер прийматимуть біткойни в рамках партнерства між Binance та гігантом роздрібної торгівлі Majid Al Futtaim Group.
Також багато автовиробників почали використовувати цифрові активи для продажу автомобілів. Багато хто вважає, що Tesla була першою компанією, яка почала продавати електрокари за криптовалюту, але до цього оплата біткоінами проводилася у Фінляндії та Японії. В цих країнах ціни за авто вказувалися в фіатній валюті, а після цього перераховувалися за курсом BTC. Також проводилися операції з продажу нерухомості за першу криптовалюту в США, Японії та Канаді.
Світ, у якому ми живемо, дедалі більше оцифровується. Цифровими стали навіть гроші. Від «грошей даркнета» криптовалюта еволюціонувала у звичайний миттєвий платіжний засіб. Які товари та послуги можна купити за криптовалюту сьогодні?
Які міжнародні бренди, магазини та інтернет-магазини вже беруть оплату в крипті?
Amazon
У той час як Amazon, найбільший сьогодні онлайн-рітейлер, тільки заявляє про старт прийому платежів у криптовалюті, ви можете використовувати додаток Purse.io для покупок на сайті та оплати биткоинами. Список товарів, які можна купити за криптовалюту, великий – від нерухомості до фастфуду.
Starbucks
У березні 2020 року, у момент розгортання карантину по всьому світу, Starbucks оголосила, що приєднується до адептів криптовалют. Однак ви не зможете розплатитися за своє фрапучіно биткоинами безпосередньо на касі. Клієнти кав'ярень використовують додаток Bakkt для оплати напоїв та товарів конвертованими біткоїнами. За словами творців програми, тільки при запуску проекту протестувати цифровий гаманець і сплатити свою каву захотіли понад 500 000 осіб.
Wikipedia
Вікімедіа, компанія, яка керує найбільшою у світі енциклопедією з відкритим вихідним кодом, Вікіпедією, приймає пожертвування в біткоїнах. Оплата здійснюється через BitPay.
Virgin Galactic
Компанія Річарда Бренсона, до якої входять Virgin Mobile та Virgin Airlines, дозволяє оплачувати космічні подорожі біткоінами. Річард Бренсон із задоволенням продасть вам путівку до космосу за криптовалюту.
airBaltic
Латвійська авіакомпанія airBaltic стала першою авіаційною компанією у світі, яка почала приймати біткоїни як оплату ще в 2014 році. За даними компанії, вона обробила понад 1000 біткоін-транзакцій з моменту запуску цієї опції оплати. Рішення зробити це призвело до того, що наступного року її приклад наслідувала інша східноєвропейська авіакомпанія, LOT Polish Airlines.
Coca-Cola
Coca-Cola Amatil - один з найбільших у світі виробників та дистриб'юторів безалкогольних та готових напоїв в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Минулого року компанія оголосила про своє партнерство із платформою онлайн-активів Centrapay. Це дозволило їй почати приймати біткоін як офіційний метод оплати. Згідно зі звітом CoinDesk, в Австралії та Новій Зеландії зараз близько 2000 торгових автоматів, які приймають криптовалюту.
Pizzaforcoins
«Піца за біткоїни» стала мемом криптовалютної спільноти завдяки історичній нагоді, коли угорський розробник попросив замовити йому піцу в обмін на біткоїни. Ця піца вважається найдорожчою у світі з огляду на сьогоднішній курс Bitcoin. Але в майбутньому немає потреби вдаватися до посередників — піцу тепер можна замовити прямо на цьому сайті.
JM Bullion
На цьому сайті можна купити золото, срібло та інші дорогоцінні метали за криптовалюту. Цифрові гроші у вашому криптогаманці дзвеніти не можуть, але ви можете перетворити їх на цілком відчутні монети з дорогоцінних металів.
eGifter
Цей магазин подарункових сертифікатів допоможе вам порадувати своїх близьких та друзів картами на шопінг у великих торгових мережах. Зараз такі карти ви можете купити навіть за криптовалюту. Купуй за будь-що сертифікат на що завгодно і дари будь-кому — ось вона, фінансова свобода!
Shopify
Shopify, звичайно, не можна назвати магазином у традиційному розумінні цього слова. Це — платформа, де різні бізнеси продають свою продукцію. Але вона приймає криптовалюту, а отже, покупки за її допомогою тут можливі.
NewEgg
У цьому магазині ви можете купити комп'ютерну техніку, ігри та програмне забезпечення за Bitcoin. На сайті є докладна інструкція як це зробити.
Xiaomi
Смартфони Xiaomi тепер офіційно можна придбати за криптовалюту. Офіційний рітейлер Xiaomi в Португалії - Mi - Store - Portugal - почав приймати криптовалюту для оплати. До списку потрапили Bitcoin, Ethereum, Tether та Dash. Що цікаво, тут є стейблкойн Tether — криптовалюта, прив'язана до курсу долара. Курс Tether завжди відповідає курсу долара. Для забезпечення можливості криптовалютних транзакцій, Xiaomi співпрацює зі швейцарською компанією Utrust. Їхній власний токен Utrust (UTK) також приймається до оплати. До речі, даний токен за останній час виріс приблизно на 25%, явно на тлі інформації про Xiaomi.
Google и Apple Pay
Завдяки біржі Coinbase стало можливим використовувати Apple Pay та Google Pay для оплати криптовалютою. Для цього потрібно мати картку Coinbase Card. Прив'язавши її до одного з платіжних програм можна оплачувати різні товари та послуги за допомогою цифрових валют.
PayPal
Можливість розраховуватись криптовалютою через свій гаманець також надає PayPal. Для українців до 30 серпня діє комісія 0% на перекази через PayPal.
Термінова консультація адвоката по криптовалюті
Вадима Морозова - 1000 грн
(для потреб нашої Армії)
Працюємо по всій Україні!
Перебуваєте за кордоном?
Телефонуй +380984326402
Вайбер, Телеграм, Ватсап
Модні бренди, що приймають криптовалюту до оплати
Рhilipp Рlein
Першим модним брендом, який впровадив оплату за свої товари в криптовалюті, у серпні 2021 року став Philipp Plein. Засновник бренду Філіп Плейн зізнався, що не очікував на таку популярність криптовалютних транзакцій – частка таких платежів зросла до 5%. Здійснити оплату в роздрібному бутіку чи інтернет-магазині буде можливо 15 видами цифрової валюти, захищеними криптографією, включаючи найпоширеніші – біткоїн та ефір. Послуга буде доступна на базі платформи криптоплатіжної Coinify. Плейн розповів, що його бренд здійснює як мінімум одну криптовалютну транзакцію на день і вже накопичив 150 біткойнів доходу.
Off-White
У березні модний бренд Off-white почав приймати оплату шістьма криптовалютами у своїх флагманських магазинах у Парижі, Мілані та Лондоні. Клієнти зможуть обмінювати біткойни (BTC), Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), Ripple (XRP) та стейблкоіни Tether (USDT) та USD Coin (USDC) на продукти Off-White без обмежень щодо платежів. Продажі в криптовалюті також спрямовані на споживачів, які розглядають моду, особливо кросівки, як альтернативний клас активів для інвестицій.
Off-White використовує спеціальний POS-термінал LUNU, який знаходить найкращий курс обміну валюти на криптовалюту під час транзакції та сумісний із кількома криптогаманцями, які можуть сканувати виявлений QR-код для оплати. За словами Off-White, відшкодування за будь-які товари, придбані за криптовалюту, проводитиметься виключно за допомогою кредиту в магазині у місцевій валюті. Частково це пов'язано з відносною волатильністю вартості різних криптовалютів. Відшкодовуватись вартість товару тим, хто вирішить його повернути, буде у місцевій валюті.
Gucci
Італійський бренд елітного одягу Gucci оголосив, що до кінця місяця почне приймати платежі у криптовалюті у п'яти своїх магазинах у США та планує поширити цю послугу на всі свої 111 магазинів у Північній Америці. Gucci буде приймати 12 криптовалют, включаючи біткоін (BTC), біткоін готівкою (BCH), Ethereum (ETH), Wrapped Bitcoin (WBTC), Litecoin (LTC), шиба-іну (SHIB), Dogecoin (DOGE) і п'ять стейблкоінов в доларах США.
Покупці можуть сплатити покупки криптовалютою в магазинах у пілотних точках у Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Майамі, Атланті та Лас-Вегасі. Першими магазинами Gucci, які приймають криптовалюту, є Wooster Street у Нью-Йорку, Rodeo Drive у Лос-Анджелесі, Miami Design District, Phipps Plaza в Атланті та The Shops at Crystals у Лас-Вегасі. Gucci прийматиме платежі у більш ніж 10 валютах, включаючи біткойн, біткойн готівкою, ефіріум, обгорнутий біткойн, лайткойн, шиба-іну та п'ять стейблкоінів, прив'язаних до долара США. Він також прийматиме Dogecoin, криптовалюту-мем, спочатку створений жартома. Співробітники почали проходити навчання криптовалютам. Криптовалютні платежі в магазині будуть здійснюватися за посиланням, надісланим покупцю електронною поштою; посилання містить QR-код, який дозволяє їм виконати платіж зі свого криптогаманця.
Криптовалютні платежі зазвичай приймаються у фізичному просторі за допомогою QR-коду. Продавець може автоматично конвертувати платіж у фіатну валюту, наприклад, у долари США, або зберігати платежі у вигляді криптовалюти. Gucci планує запропонувати повернення за криптовалютні покупки у криптовалюті.
Також Gucci розширився до Web3, купивши в лютому віртуальну землю в The Sandbox і відкрив концептуальний онлайн-магазин Gucci Vault, в якому його креативний директор пропонує добірку рідкісних вінтажних речей Gucci.
Hublot
Першою люксовою компанією, яка зважилася приймати віртуальні активи як плату, вважається швейцарський бренд бренду Hublot. У 2018 році Hublot здійснив експеримент і випустив годинник, який можна купити тільки за біткоїни. Швейцарський виробник випустив лімітовану колекцію годинників Big Bang Meca-10 P2P, присвячену 10-річчю біткоїну, і купити їх можна лише за Bitcoin. Корпус і безель з полірованої чорної кераміки зазнали мікроструминної обробки та полірування. Кожен екземпляр годинника отримав унікальне гравіювання, що містить номер транзакції, яке використовувалося для оплати замовлення саме цього екземпляра. Враховуючи курс Bitcoin у 2018 році, один пристрій коштував близько $25 тис.
А в лютому 2022-го спільно з компанією Ledger був випущений годинник, що містить криптовалютний гаманець. Бренд став партнером постачальника холодних гаманців Ledger, випустивши в лютому обмежену серію годинників та Ledger Nano X.
За місяць до цього свої криптогаманці випустив і модний будинок Fendi. У колаборації з Ladger дизайнери розробили срібні футляри для зберігання жорсткого носія біткоїнів та інших активів. Криптовалюту приймають також бренди Franck Muller и Norgain.
Криптовалюту приймають і менш відомі бренди - американські Fear of God, Amiri і Rhude. А Tiffany & Co оголосив про запуск власної криптовалюти TiffCoin, але в результаті це виявилося лише першоквітневим жартом - ідея була реалізована лише у вигляді монет із золота 750 проби.
Як витратити криптовалюту в Україні?
Мережа магазинів «Фокстрот» інтегрувала сервіс Binance Pay як спосіб оплати. Криптобіржа Binance розпочала співпрацю з українською мережею побутової техніки та електроніки «Фокстрот» і тепер українці зможуть розраховуватися в магазинах за допомогою сервісу криптовалютних перекладів Binance Pay.
Як розрахуватися криптовалютою у «Фокстроті»:
• Перейдіть на сайт «Фокстрота».
• Виберіть бажані товари з асортименту магазину, заповніть усі необхідні дані та перейдіть у поле оплати.
• Серед запропонованих способів оплати виберіть Binance Pay та підтвердіть оплату в мобільному додатку Binance.
• Для розрахунку у роздрібному магазині потрібно звернутися до продавця-консультанта, який сформує QR-код для оплати.
Термінова консультація адвоката по криптовалюті
Вадима Морозова - 1000 грн
(для потреб нашої Армії)
Працюємо по всій Україні!
Перебуваєте за кордоном?
Телефонуй +380984326402
Вайбер, Телеграм, Ватсап
Підписуйся на наш telegram-канал залишайся на зв'язку з адвокатом!
Читати ще статті на цю тему:
Президент подписал закон «О виртуальных активах». Запускаем легальный рынок криптовалюты
Хранить или снимать деньги в условиях войны
Как вывозить деньги во время военного положения
Перспективы операций с криптовалютой
Биткоин. Адвокат по криптовалютам
Захист прав інтелектуальної власності
Финансовый мониторинг 2021
Метки: Биткоин, криптовалюта, Адвокат по криптовалютам, Новини