Cтаття 213 Кримінального Кодексу України

Перевезення металобрухту та незаконний арешт майна поліцією за 213 статтею ККУ

Стаття 213 Кримінального кодексу України. Як боротися із незаконними діями поліції?

Адвокат Морозов Вадим Юрійович, керівник юридичної компанії «HUMAN RIGHTS» роз'яснює процедуру зняття арешту з брухту та транспорту, який здійснює перевезення металів.

У нашій компанії сформована успішна практика, яка пов'язана зі зняттям арешту з транспорту та брухту кольорових та чорних металів, який найчастіше є "жирним шматком хліба" для правоохоронців, які нерідко перевищують свої службові повноваження через незаконний тиск і втручання у господарську діяльність великої кількості підприємств, які займаються операціями з брухтом. Найпопулярнішим методом втручання співробітників поліції за арештом брухту кольорових і чорних металів є така ситуація: співробітники поліції зупиняють транспортний засіб, який перевозить брухт кольорових і чорних металів, проводять необгрунтовані слідчі дії, затримують та опечатують вантаж разом із транспортним засобом. Після цих дій співробітники поліції клопотають у суді про арешт та вилучення вищезазначеного майна, у таких клопотаннях слідчі найчастіше пишуть таке: арешт вищезазначеного майна проведено відповідно до ч.3 ст. 170 КПК України. Також поліцейські незаконно визнають майно речовими доказами. Такого виду клопотання співробітники поліції мотивують статтею 213 Кримінального кодексу України, а саме відповідно до ч.1 ст. 213 КК України:  

Здійснення прийому брухту кольорових та чорних металів фізичними особами, здійснення операцій з брухтом кольорових та чорних металів посадовими особами суб'єктів господарської діяльності, відомості про які не включені до переліку суб'єктів господарювання, які здійснюють операції з металобрухтом, надання приміщень та споруд для розміщення незаконних пунктів приймання, зберігання та збуту металобрухту, організація незаконних пунктів прийому, зберігання та збуту металобрухту - караються штрафом від тисячі п'ятсот до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до одного року.

Адвокат Морозов Вадим Юрійович наголошує на необхідності мати при перевезенні брухту документи, що встановлюють право на походження такого виду вантажу і товарно-транспортні накладні про маршрут і рух брухту, щоб уникнути зайвих питань і затримання транспорту поліцією. У разі вилучення транспорту або брухту правоохоронцями вони повинні протягом доби відкрити кримінальну справу за ст. 213 КК України (незаконні операції з брухтом) та протягом доби звернутися до слідчого судді для отримання постанови про арешт, в іншому випадку - якщо порушена процедура вам повинні через добу повернути вилучене, якщо немає рішення суду про арешт.

Ми пропонуємо відразу ж реагувати
на незаконні дії слідства та
подавати скаргу слідчому судді
про повернення незаконно затриманого
транспорту, брухту чи іншого майна!

Термінова консультація адвоката
Вадима Морозова - 300 грн
(для потреб нашої Армії)

Працюємо по всій Україні!
Перебуваєте за кордоном?

Телефонуй +380984326402
ВайберТелеграм, Ватсап

Понад 90% справ за статтею 213 КК України
одержують виправдувальні вироки під нашим керівництвом!

При проведенні обшуку на пункті металоприймання також необхідно підстрахуватися такими документами: договорами на землю, приймання, купівлю-продаж лому та договором про виконання робіт приймачем. Якщо у вас таких немає, ми розробимо пакет документів для вас та вашої компанії, супроводимо обшуки та повернемо вилучене майно та інвентар. 

Загалом, одним із найпоширеніших клопотань в Україні, які подаються слідчому судді в рамках кримінальних справ – це клопотання про скасування арешту на майно. Це питання регулює Кримінально-процесуальний кодекс України, а саме:

Відповідно до частини 1 статті 174 КПК України арешт майна може бути скасований повністю або частково ухвалою слідчого судді під час досудового розслідування або суду під час судового розгляду за клопотанням підозрюваного, обвинуваченого, їх захисника або законного представника, іншого власника або власника майна, представник особи, щодо якої здійснюється провадження, якщо вони доведуть, що надалі у застосуванні цього заходу відпала необхідність чи арешт накладено необгрунтовано.

Арешт майна застосовується для забезпечення подальшого виконання рішення суду і має своїм наслідком неможливість повною мірою розпоряджатися своїм майном. Арешт майна може полягати у встановлення заборони відчуження, вилучення та передачі на зберігання іншим особам. Слід зазначити, що арешт у кримінальному провадженні може бути знятий двома шляхами: оскарження ухвали слідчого судді (суду) про арешт майна в апеляційному порядку або звернення до слідчого судді (суду) з клопотанням про скасування відповідного арешту.

Юридична компанія «HUMAN RIGHTS» під керівництвом адвоката Морозова Вадима Юрійовича має успішну практику щодо зняття арешту з майна в рамках кримінального провадження за статтею 213 ККУ.

Арешт майна також можливий як забезпечення відповідного позову у цивільному чи господарському процесі. Такий арешт також накладає суд і ухвалює рішення у справі (господарській чи цивільній). Це питання регулюється Цивільним процесуальним кодексом (ст. 149-159 ЦПК України) та Господарським процесуальним кодексом (ст. 136-146 ГПК України). 

Юридична компанія «HUMAN RIGHTS» також надає послуги зі зняття арешту з майна, який був накладений за рішенням державного виконавця, найпопулярніша підстава для зняття такого арешту:

виявлено порушення у процедурі накладення арешту – такий арешт знімається на підставі постанови начальника відділу ДВС;
-
прийнято рішення про недоцільність або неможливість реалізувати заарештоване майно (надмірне зношування, нерентабельність реалізації) - арешт знімається на підставі постанови державного виконавця, затвердженої начальником відділу. У цих випадках представник ГІС самостійно приймає рішення про зняття арешту, якщо ви не погоджуєтесь з його рішенням, або його бездіяльністю, необхідно оскаржити його рішення. Боржник завжди має право оскаржити дії держ. виконавця у суді
.

Як боротися з незаконними діями поліції та економити свої гроші на їхніх безпідставних вимогах у рамках шитих ними звинувачень за статтею 213 ККУ:

1. Завжди мати документи, що встановлюють право на брухт і транспорт (ТТН).
2. Зателефонувати адвокату у спірній ситуації та отримати консультацію 0984326402.
3. Якщо тиск з боку поліції систематичний та бізнес починає загинатися – укласти договір на обслуговування бізнесу з адвокатом та дати відсіч незаконному тиску з боку правоохоронців
.


Термінова консультація адвоката
Вадима Морозова - 300 грн
(для потреб нашої Армії)

Працюємо по всій Україні!
Перебуваєте за кордоном?

Телефонуй +380984326402
ВайберТелеграм, Ватсап

Підписуйся на наш telegram-канал  Иконка телеграм-бота Human Rights - подписывайтесь на наш канал!   залишайся на зв'язку з адвокатом!

Читати ще статті на цю тему:
Зеленский объявил налоговую реформу в Украине

Нет денег платить за кредит. Что делать после отмены кредитных каникул?
Какая цена на бензин и дизельное топливо? Где купить?
Прожиточный минимум 2022 - 2024 в Украине
Скачать образец искового заявления в суд - ущерб после ДТП, долг по расписке, алименты, развод
Как обжаловать штраф полиции, выписанный на месте остановки?
Сонячна електростанція під Зелений тариф
Електрогенератори без мита та ПДВ
Трудова мобілізація населення під час війни

Метки: Адвокат по уголовным делам, Закон, Права

Популярные видео - Как поставить ларек

Популярные видео - 130 статья КУПАП, нетрезвый водитель, какой штраф

Заказать услугу по скидке 20%

До конца акции осталось:

Тут будет счетчик

Юристов онлайн: 3

Заказ услуги